شرایط بدی بر والیبال حاکم است/ پخش نشدن مسابقات به همه لطمه زده

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۴
شرایط بدی بر والیبال حاکم است/ پخش نشدن مسابقات به همه لطمه زده
شبنم علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط و وضعیت تیم نامی نو پیش از شروع رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و از یک ترکیب جوان برخوردار است. امیدوارم بازیکنان با تجربه در کنار جوانان تیم، والیبال خوبی را به نمایش بگذاریم. ملی پوش والیبال درباره برگزاری رقابت ها با حضور ۵ تیم نیز اظهار کرد: وضعیت لیگ بسیار بد است و هر سال نیز شرایط بدتر می شود. دلیلش را نمی دانم چیست! درخواستم از مسئولان این است حداقل شرایط پخش تلویزیونی مسابقات را فراهم کنند تا اسپانسرها برای حمایت از تیم های بانوان رغبت داشته باشند. بدون پخش تلویزیونی حمایت بی دلیل است، شاید اگر ما نیز بودیم اینکار را انجام نمی دادیم. علیخانی در ادامه افزود: حضور پنج، شش و هفت تیم در لیگ خیلی فرق ندارد، همیشه همینگونه بوده است. رقابت بین دو تیم وجود دارد، شاید فقط ترتیب تیم های اول و دوم تغییر کند اما در کل وضعیت مشخص است. باید با جذب اسپانسر و بازیکنان خارجی لیگ را قوی کنیم. اگر بازیکن خارجی جذب نکنیم و تعداد تیم های قدرتمند را افزایش ندهیم برگزاری لیگ فایده ای ندارد. بازیکن تیم نامی نو ادامه داد: ...

شبنم علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شرایط و وضعیت تیم نامی نو پیش از شروع رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و از یک ترکیب جوان برخوردار است. امیدوارم با وجود بازیکنان با تجربه در کنار جوانان تیم، والیبال خوبی را به نمایش بگذاریم.
ملی پوش والیبال درباره برگزاری رقابت ها با حضور ۵ تیم نیز اظهار کرد: وضعیت لیگ بسیار بد است و هر سال نیز شرایط بدتر می شود. دلیلش را نمی دانم چیست! درخواستم از مسئولان این است حداقل شرایط پخش تلویزیونی مسابقات را فراهم کنند تا اسپانسرها برای حمایت از تیم های بانوان رغبت داشته باشند. بدون پخش تلویزیونی حمایت بی دلیل است، شاید اگر ما نیز بودیم اینکار را انجام نمی دادیم.
علیخانی در ادامه افزود: حضور پنج، شش و هفت تیم در لیگ خیلی فرق ندارد، همیشه همینگونه بوده است. رقابت بین دو تیم وجود دارد، شاید فقط ترتیب تیم های اول و دوم تغییر کند اما در کل وضعیت مشخص است. باید با جذب اسپانسر و بازیکنان خارجی لیگ را قوی کنیم. اگر بازیکن خارجی جذب نکنیم و تعداد تیم های قدرتمند را افزایش ندهیم برگزاری لیگ فایده ای ندارد.
بازیکن تیم نامی نو ...

[ مشاهده متن کامل شرایط بدی بر والیبال حاکم است/ پخش نشدن مسابقات به همه لطمه زده خبرگزاری مهر ]