دستگیری قاچاقچی ارز با بیش از ۵۷ هزار دلار در قم

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۴
دستگیری قاچاقچی ارز با بیش از ۵۷ هزار دلار در قم
اقتصاد ایران: قم - رئیس پلیس آگاهی استان قم با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی ارز در قم، گفت: از منزل متهم ۵۷ هزار و ۳۷۱ دلار آمریکا کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد کرمی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری ارز قاچاق در یکی از منازل قم، بلافاصله موضوع در دستور کارمأموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.
وی گفت: در ادامه پس از اخذ مجوز قضائی، مأموران به محل مورد نظر اعزام و طی بازرسی از منزل مذکور ۵۷ هزار و ۳۷۱ دلار آمریکا کشف و متهم را دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: در بازرسی از سایر قسمت های منزل مذکور یک قبضه تپانچه دست ساز با تعدادی فشنگ و مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک متعلق به برادر نامبرده کشف شد.
سرهنگ کرمی گفت: متهم اذعان داشت ارز قاچاق را به تدریج از دلالان ارز در هسته مرکزی شهر خریداری کرده و هیچگونه اسناد قانونی ندارد.
رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: نهایتاً متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
کشف بیش از ۲۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قم و البرز
فرمانده انتظامی استان قم از کشف بیش از ۲۴۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های قم و البر ...

[ مشاهده متن کامل دستگیری قاچاقچی ارز با بیش از ۵۷ هزار دلار در قم اکو نیوز ]