خبر مهم رهبرانقلاب به میهمانان یمنی

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
شاید در وهله اول علائم شکست جبهه امارات و عربستان در یمن، به عنوان مهمترین خبر پیروزی مطرح باشد ولی اخبار دیگر و چه بسا مهمتری نیز وجود دارد.

به گزارش مشرق، مهدی جهان تیغی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: 
دیدار دیروز هیأتی از جنبش انصارالله یمن با رهبر معظم انقلاب دیداری تاریخی محسوب می شود. این دیدار که در زمان سنجی دقیق نیز رسانه ای- بخوانید علنی- شده است، خبر از اتفاقات مهمی می دهد.
1. پس از دیدار چندی قبل بشار اسد با رهبر معظم انقلاب که از آن به عنوان دیدار جشن پیروزی مقاومت در تهران یاد می شود، دیدار با جریان مقاومت در یمن، به معنای آشکار شدن پیروزهای جدیدتر و بزرگتر در این کشور مهم عربی است.
2. اما این پیروزی و موفقیت بزرگتر چیست؟ شاید در وهله اول علائم شکست جبهه امارات و عربستان در یمن، به عنوان مهمترین خبر پیروزی مطرح باشد ولی اخبار دیگر و چه بسا مهمتری نیز وجود دارد. اما خبر بزرگتر همانی است که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «مردم یمن به لطف خداوند، دولتی قوی را تشکیل خواهند داد و در چارچوب آن دولت، به پیشرفت خواهند رسید.» این جمله مهم، پیروزی بزرگتری از شکست نظامی کشورهای همچون عربستان و امارات در یمن در دل خود نهفته دارد و خبر از دوران پساپیروزی و آغاز دورانی جدیدی را برای یمن خبر می دهد.
3. حسینیه امام خمینی (ره) دوران تاریخی را همانند جماران در حال طی کردن است. اگر روزگاری جماران مرکز تشویق و فراخوان برای قیام ملت ها و تشکیل هسته های مقاومت، بود، این روزها بیت رهبری پس از یک دوره پیچیده چند ساله فرماندهی هسته های مقاومت در جهان اسلام ، محل نشان دادن افق های بسیار نزدیک برای پیروزهای بزرگ و قریب الوقوع است. رسانه های دنیا در چند سال گذشته، اخبار مهمی از وعده ها و دستورالعمل های آیت الله خامنه ای به رهبران مقاومت را ثبت و ضبط کرده اند ولی الان ...

سرخط اخبار