نیکی مظفری: حضور بازیگران نام آشنا می تواند به رونق فیلم کوتاه کمک کند

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۳۵
نیکی مظفری: حضور بازیگران نام آشنا می تواند به رونق فیلم کوتاه کمک کند
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: به عنوان یک بازیگر اعتقاد دارم بازیگران نام آشنا با حضور در پروژه های فیلم کوتاه می توانند هم به فیلمسازان فیلم کوتاه که عمدتاً جوان هستند انگیزه بدهند و هم به رونق فیلم کوتاه کمک کنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، جشنواره فیلم کوتاه تهران به ساعات پایانی خودش می رسد و روز سه شنبه بیست و دوم آبان ماه در ایستگاه سی وپنجم با برگزاری آیین اختتامیه، متوقف خواهد شد. یکی از نکاتی که بسیاری از فیلمسازان فیلم کوتاه و حتی علاقه مندان به این حوزه داشتند استقبال از حضور بازیگران کاربلد و مشهور در آثار فیلم کوتاه و توجه به جشنواره فیلم کوتاه بود که نیکی مظفری به عنوان یک بازیگر شاخص در حوزه تلویزیون، تئاتر و سینما که «بچه های نسبتاً بد» او مورد توجه قرار گرفت و با «نقطه کور» هم به جشنواره فیلم فجر رفت.
او در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره جشنواره فیلم کوتاه تهران، گفت: فیلم هایی که در جشنواره فیلم کوتاه تهران اکران می شود می تواند پیام های خوبی داشته باشد یکی از این پیام ها قطعاً حمایت و ایجاد انگیزه برای جوانان جویای نام و خوش قریحه جامعه هنری است. خوشبختانه این اتفاق خوب در پردیس سینمایی ملت با این سالن های با کیفیت افتاده و اکران خوبی را شاهد بودیم. چرا که دو جشنواره فیلم فجر را در همین سالن ها تجربه کردیم؛ زمانی که پدرم مجید مظفری به ...

[ مشاهده متن کامل نیکی مظفری: حضور بازیگران نام آشنا می تواند به رونق فیلم کوتاه کمک کند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم