آینده خوبی برای پردیس تئاتر تهران متصورم

فارس نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۵
حسین عالم بخش، سرپرست جدید پردیس تئاتر تهران گفت: آینده خوبی را برای پردیس تئاترتهران متصور می بینم منتها این امر آینده با تمهیدات و برنامه ریزی های مناسب فراهم می شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس، سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اخیراً حسین عالم بخش را به عنوان سرپرست مدیریت هنرهای نمایشی این سازمان و پردیس تئاتر تهران منصوب کرد.
او به خبرنگار فارس گفت: مسئولیت سنگینی بر عهده من قرار گرفته است چرا که دو مسئولیت یکی در عرصه پردیس تئاتر تهران و دیگری هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.
وی در ادامه افزود: صادقانه این است که از هنگامی که این موضوع انجام شد، در حال گفت وگو و شنیدن نظرات مختلف درباره روند برنامه ها و اتفاقاتی که افتاده هستم و فکر می کنم این روند هم تا مدت ها ادامه داشته باشد.
عالم بخش با بیان اینکه می بایست همه مسائل و اتفاقات جاری را رصد کند، افزود: دوستان قبل از ما زحمات زیادی کشیده اند ما هم باید نقاط مثبت و خدایی نکرده شکاف ها و ضعف ها را بررسی کنیم و برای رفع بخشی از آنها که امکان دارد تلاش کنیم.
وی با اشاره به اهمیت خلاقیت در رفع موانع و جلو بردن کارها گفت: یک بخشی از کارها هم مطمئنا به مشکلاتی برمی گردد که زمان بر است.
عالم بخش در پاسخ به این سؤال که پتانسیل پردیس تئاتر تهران برای فعالیت های تئاتری و شناساندن آن به مردم خیلی زیاد است اما تاکنون آنطور که باید مورد توجه و عنایت قرار نگرفته است، گفت: خدا را شکر اسم و عنوان و مکان پردیس تئاتر تهران مشخص است و ان شاءالله اتفاقات خیلی خوبی می تواند در این فضا رخ بدهد. اما همه اینها نیازمند زمان، بررسی و کار کارشناسی است.
وی با اشاره به قرارگیری پردیس تئاتر تهران در جنوب شرقی این کلان شهر گفت: وضعیت سالن های کنونی تئاتر حتی در مرکز شهر هم با مشکلات و بحران هایی این روزها روبه رو ...

سرخط اخبار