لجبازی با راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم/ «اصقلاب و حق عزل» آنچه حجاریان برای ولنتاین می خواهد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۱
لجبازی با راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم/ «اصقلاب و حق عزل» آنچه حجاریان برای ولنتاین می خواهد
«علی شکوری راد» درباره دستاوردهای انقلاب به خبرنگار انگلیسی چه گفت؟

سرویس سیاست مشرق - « وبلاگ مشرق » خوانشی روزانه در لابه لای اخبار و مطالب رسانه های کشور است. ما درباره این خوانش البته تحلیل ها و پیشینه هایی را نیز در اختیار مخاطبان محترم می گذاریم. شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ با بسته ویژه خبری-تحلیلی مشرق همراه باشید.
***
«علی شکوری راد» درباره دستاوردهای انقلاب به خبرنگار انگلیسی چه گفت؟

«علی شکوری راد»، فعال اصلاح طلب و دبیر کل حزب اتحاد ملت به تازگی طی اظهاراتی در جمع اصلاح طلبان شهر قم با بیان اینکه اگرچه در بیان دستاوردهای انقلاب افراط می شود اما بسیاری از این آمارها هم درست است، گفت:

اخیراً خبرنگار انگلیسی فایننشنال تایمز برای مصاحبه با بنده به دفترم آمده بود در حالی که عصا به دست داشت و بعد از پایان مصاحبه عکس های قبل و بعد از عمل پای خود را که در انگلیس انجام شده بود، به من نشان داد. من همان جا به او گفتم که ما واقعاً در بیمارستان سینای تهران بهتر از انگلیس عمل می کنیم و اگر در ایران تحت درمان بودید خیلی زودتر خوب می شدید و مشکل تان به اینجا نمی رسید .

وی تصریح می کند: ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از نظر پزشکی واقعاً رشد کردیم و از بسیاری از کشورهای پیشرفته عقب نیستیم و حتی می توان گفت از بسیاری از کشورهای اروپایی بهتر هستیم؛ چطور می توانیم این پیشرفت ها را نبینیم؟
به گزارش کانال امتداد (ارگان حزب اتحاد ملت) شکوری راد در عین حال در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرده است: صداوسیما علاوه در بیان دستاوردهای انقلاب به صورت افراطی و غیر واقعی عمل می کند!
*شکوری راد در حالی به یک دستاورد کوچک انقلاب اسلامی اشاره کرده است که بایستی به صحبت های او به مثابه ...

[ مشاهده متن کامل لجبازی با راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم/ «اصقلاب و حق عزل» آنچه حجاریان برای ولنتاین می خواهد مشرق نیوز ]