باشگاه استقلال: فدراسیون و سازمان لیگ تحت تاثیر جوسازی های اخیر قرار نگیرند

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۴
باشگاه استقلال: فدراسیون و سازمان لیگ تحت تاثیر جوسازی های اخیر قرار نگیرند

بانک ورزش - باشگاه استقلال در آستانه دیدار هفته هجدهم برابر تراکتورسازی تبریز اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، در این اطلاعیه آمده: مسابقه تیم های استقلال و تراکتورسازی به عنوان ۲ تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران، همواره از جذابیت های خاصی برخوردار بوده و به عنوان یکی از رویارویی های جذاب لیگ برتر شناخته می شود. این ۲ تیم ریشه دار فوتبال ایران روز جمعه مقابل یکدیگر قرار می گیرند که این مسابقه به هیچ وجه نباید تحت تاثیر اتفاقات اخیر فوتبال ایران و حواشى بوجودآمده قرار گیرد.
به نظر می رسد برخی جریانها در حال شکل گیری است تا فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مسئولان برگزاری مسابقات، کمیته داوران و ... برای دیدار روز جمعه تحت تاثیر و فشار قرار بگیرند.
باشگاه استقلال همواره احترام ویژه و بالایی برای باشگاه بزرگ و ریشه دار تراکتورسازی و هواداران پرشور آن قایل است. تردیدی نیست که باشگاه استقلال براساس مکتب خود که همواره احترام به حریف و هوادارانش را سرلوحه خود قرارداده، پا به دیدار با تراکتورسازی می گذارد و یقینا هواداران بافرهنگ، پرشور و میهمان نواز تراکتور نیز جز این نگاهی نخواهند داشت.
باشگاه استقلال از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انتظار دارد به هیچ وجه تحت تاثیر جوسازی ها و اتفاقات اخیر قرار نگیرند و همچنین نظارت خاصی از جنبه های گوناگون روی این دیدار داشته باشند تا استقلال و تراکتور سازی در کمال آرامش در دیداری جوانمردانه مقابل یکدیگر قرار بگیرند.
باشگاه استقلال همیشه و در همه حال به سلامت و توانمندى جامعه داوری کشور باورداشته و اطمینان دارد این قشر شریف و رکن اساسى فوتبال تحت ...

[ مشاهده متن کامل باشگاه استقلال: فدراسیون و سازمان لیگ تحت تاثیر جوسازی های اخیر قرار نگیرند بانک ورزش ]