توضیحات جدید قاضی شهریاری از صحنه قتل میترا استاد/ تصاویر صحنه قتل میترا استاد

جهان نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷
شهریاری تصاویر جدیدی از صحنه قتل همسر دوم محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران را منتشر کرد.

به گزارش جهان نیوز ، چند ماه بعد از قتل میترا استاد توسط محمد علی نجفی، محمد شهریاری نماینده دادستان در این پرونده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام زوایایی دیگر از نحوه قتل را توضیح داد.
شهریاری در مورد نحوه شلیک های نجفی به مرحوم میترا استاد نوشت:
۱-شلیک گلوله اول:
آقای نجفی پس از برداشتن سلاح از داخل کمد آن را از ضامن خارج و گلنگدن را می کشد و مسلح می کند و بالش را از روی تخت برمی دارد و وارد حمام می شود. مرحوم استاد در جلوی وان ایستاده که نجفی با سلاح برتا وارد حمام می شود و اولین شلیک را انجام می دهد که از بالش عبور می کند و به صورت معجزه آسایی از لای پا یا بغل پای مرحوم استاد عبور و به لبه وان می خورد. در تصویر دوم و سوم کاملاً مشخص است و آثار شلیک و ورودی گلوله روی لبه وان دلالت به شلیک مستقیم دارد و روی بالش هم سوراخ ورود و خروج مشخص است. این اولین شلیک مستقیم نجفی به سمت میترا استاد می باشد.
۲-شلیک گلوله دوم
مرحوم استاد از شلیک اول حسابی ترسیده و ملتمسانه می خواهد که شلیک نکند و تا همه مسایل را درست کند. حتی دست های خود را روی شانه نجفی می گذرد و با گفتن ((علی همه چی را درست میکنم)) موجب می شود که نجفی با سلاح که در دست راست وی بوده و حالا با دخالت مرحومه مواجه شده و در حالی که دست راستش پایین است شلیک دوم را به سمت کمد زیر روشویی انجام که در تصویر چهارم مشخص است.
تا اینجا دو شلیک و دو اثر برخورد گلوله البته گلوله دوم وارد کمد زیر روشویی شده و از کف کمد خارج می شود که در تصویر مشخص است.
۳-شلیک گلوله سوم:
گلوله سوم همانطور که در تصویر پنجم مشخص است به دیوار روبروی درب ورودی برخورد و کمانه کرده و به سقف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار