رونمایی از کتاب های روایتگر خاطرات زلزله

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳
رونمایی از کتاب های روایتگر خاطرات زلزله
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم رونمایی از کتاب های «زندگی روی گسل های جوان» و «روزشمار زلزله» امشب در حاشیه نمایشگاه کتاب کرمانشاه رونمایی شد و با استقبال علاقه مندان کتاب قرار گرفت. این کتاب ها آثار نویسندگان کرمانشاهی است که روایتگر خاطراتی از زلزله آبان ماه سال گذشته است که در شهرستان های غربی استان کرمانشاه خسارات فراوانی را به همراه داشت. «روزشمار زلزله» اثر کتایون محمودی است که با رویکردی لطیف به کمک و مهربانی ایرانیان به مردم زلزله زده می پردازد و خاطرات آن روزها را بیان می کند. «زندگی روی گسل های جوان» هم به قلم عظیم آزادی یکی از بهورزان روستاهای کوییک است که به بیان چگونگی مدیریت بحران در اتفاقات این چنینی می پردازد. پریسا محمدی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هر اتفاق خوشایند و یا ناگوار و دلخراش وقتی در قالب کتاب درمی آید و مکتوب می شود برای آیندگان به یادگار می ماند و هدف از تشویق نویسندگان برای نگارش این کتاب ها نیز همین بوده است. همچنین مراسم جشن امضای کتاب فرنگیس به قلم مهناز فتاحی که ...

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم رونمایی از کتاب های «زندگی روی گسل های جوان» و «روزشمار حادثه» امشب در حاشیه نمایشگاه کتاب کرمانشاه رونمایی شد و با استقبال علاقه مندان کتاب قرار گرفت.
این کتاب ها آثار نویسندگان کرمانشاهی است که روایتگر خاطراتی از زلزله آبان ماه سال گذشته است که در شهرستان های غربی استان کرمانشاه خسارات فراوانی را به همراه داشت.
«روزشمار حادثه» اثر کتایون محمودی است که با رویکردی لطیف به کمک و مهربانی ایرانیان به مردم زلزله زده می پردازد و خاطرات آن روزها را بیان می کند.
«زندگی روی گسل های جوان» هم به قلم عظیم آزادی یکی از بهورزان روستاهای کوییک است که به بیان چگونگی مدیریت بحران در اتفاقات این چنینی می پردازد.
پریسا محمدی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هر اتفاق خوشایند و یا ناگوار و دلخراش وقتی در قالب کتاب درمی آید و مکتوب می شود برای آیندگان به یادگار می ماند و هدف از تشویق نویسندگان برای نگارش این کتاب ها نیز همین بوده است.
همچنین مراسم جشن امضای کتاب فرنگیس به قلم مهناز فتاحی که ...

[ مشاهده متن کامل رونمایی از کتاب های روایتگر خاطرات زلزله خبرگزاری مهر ]