تور یک روزه؛ آخر هفته کجا برویم؟ قسمت سوم (+ویدئو)

مجله دلتا پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۹

موزه ها و باغ موزه های تهران دیدنی هستند. حیف است با بازدید از آنها برای خودتان خاطره سازی نکنید.
سلام. ما باز هم با اتوبوس تهران گردی معروف مان آمده ایم تا تور یک روزه تهران گردی  را به شما معرفی کنیم. پس بدون اینکه حتی یک سانتی متر از شهر خارج شوید، تفریح کنید و حسابی خوش بگذرانید. پیشنهادات این هفته مجله گرشگری دلتا برای تور یک روزه تهران گردی بیشتر به موزه های تهران اختصاص دارد. با و بدون بچه می توانید از این موزه ها دیدن کنید. در هر صورت شک نکنید خوش می گذرد. پس رخت و لباس های تان را تن کنید و با دلتا همراه باشید. اگر هم به دنبال پیشنهادات بیشتری برای تهران گردی در آخر هفته هستید می توانید این صفحه را بخوانید.
کاخ گلستان، عروس کاخ های تهران
کاخ گلستان در قلب تهران و دقیقا کنار بازار بزرگ قرار دارد. تقریبا هر خارجی که به ایران سفر می کند، اول از همه راهی کاخ می شود و با کاشی کاری های حیاطش عکس یادگاری می اندازد. کاخ گلستان در بافت تاریخی تهران قرار دارد. بنابراین دورتادورش دیدنی است. چندین بنای تاریخی و خیابان معروف اطراف کاخ وجود دارد که بازدید از آنها پیشنهاد ما به شماست. مثلا حیف است اگر از خیابان ناصر خسرو  که روزگاری باکلاس ترین خیابان تهران بود دیدن نکنید. یا مگر می شود از  کوچه مروی بگذرید و بوی هوس انگیز فلافل فروشی های معروفش هوش از سرتان نبرد؟
از میدان توپخانه  هم که چه بخواهید و چه نخواهید نمی توان گذشت! تاریخی ترین میدان تهران را حتما ببینید. انتهای خیابان لاله زار،  شانزلیزه تهران  قدیم، فاصله کمی تا کاخ گلستان دارد و حیف می شود اگر آن را نبینید. شاید برای تان جالب باشد اگر بدانید در همین ...

سرخط اخبار