مقام های پاکستانی قول دادند که امنیت را به مرزهای مشترک با ایران بازگرداند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مقام های پاکستانی قول دادند که امنیت را به مرزهای مشترک با ایران بازگرداند، با جدیت دنبال می کنیم که انتقام خون شهدای پاسدار را بگیریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، محمد باقری ظهر امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی با اشاره به سابقه ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: این ستاد پس از دوران دفاع مقدس برای اداره نیروهای مسلح تشکیل شد.
وی ادامه داد: با فرماندهی مدبرانه مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح با موفقیت کارهایشان را انجام می دهند، در جذب نیرو بر جذب نیروهای مؤمن و متعهد تاکید داریم، از روحانیون در واحدهای عقیدتی سیاسی بهره می بریم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: به لحاظ صنایع دفاعی، وضعیت مناسبی را در کشور داریم و اوج دانش فنی در نیروهای مسلح موجود است، هم اکنون بیش از 80 درصد تجهیزات نظامی نیروهای مسلح کشورمان در داخل ساخته می شود.
باقری وظیفه نیروهای مسلح را دفاع از کشور دانست و تصریح کرد: جرأت حمله نظامی به ایران از دشمنان سلب شده است و دشمنان بیشتر به اقدامات جاسوسی و فرهنگی روی آوردند.
وی ادامه داد: نیروهای مسلح کشورمان در ابعاد مستشاری در عراق و سوریه برای مقابله با گروه های تروریستی عملکرد خوبی داشتند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: پاکستان نیروی زیادی در جوار مرزهای مشترک خود با ایران ندارد، در حالی ...

[ مشاهده متن کامل مقام های پاکستانی قول دادند که امنیت را به مرزهای مشترک با ایران بازگرداند اکو نیوز ]