شرایط تحصیل در موسسه واکسن سازی رازی

تابناک سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴

معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: موسسه ۷ نفر دانشجو در رشته های میکروب شناسی و ویروس شناسی پذیرش می کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی محرمی معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی درباره شرایط تحصیل در این موسسه اظهار کرد: دانشجویان داوطلب برای تحصیل در موسسه می توانند از طریق وزارت بهداشت و شرکت در کنکور کارشناسی ارشد برای تحصیل در رشته های میکروب شناسی و ویروس شناسی اقدام کنند.
وی با اشاره به پذیرش یک سال درمیان در بین این دو رشته، گفت: این موسسه تا سقف ۷ نفر دانشجو برای تحصیل در رشته های میکروب شناسی و ویروس شناسی پذیرش می کند و آن ها می توانند در دفترچه کنکور سراسری این موسسه را مانند سایر دانشگا ه ها برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.
محرمی درباره پذیرش این دانشجویان برای ادامه فعالیت و کار در موسسه، تشریح کرد: هیچ فرآیند قطعی و تعیین شده ای برای پذیرش و استخدام دانشجویان تحصیل کرده در این موسسه وجود ندارد و تنها تعداد محدودی از این دانشجویان با طی کردن پروسه های تعیین شده وارد موسسه می شوند.
معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی، ادامه داد: اغلب دانشجویان با اساتید حاضر در موسسه مراحل پایان نامه و دکترای خود را طی می کنند و پس از شرکت در فراخوان جذب هیئت علمی در وزارت بهداشت و گذراندن مصاحبه های علمی، جذب موسسه می شوند.
انجام فعالیت های تحقیقاتی به جای فعالیت تئوریک
وی بیان کرد: برتری موسسه رازی نسبت به سایر مراکز آموزشی آن است که دانشجویان می توانند با روش های روتین انجام تحقیق و آخرین تکنیک ها و متدهای آزمایشگاهی در زمینه های باکتری، ویروس و انگل شناسی فعالیت ...

سرخط اخبار