بازداشت ۳۳۰ نفر در پی تیراندازی های غیرمجاز

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۷
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز و دارندگان سلاح در اجرای طرح مبارزه با تیراندازی ها در سطح استان خوزستان دستگر شدند.

خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز و دارندگان سلاح در اجرای طرح مبارزه با تیراندازی ها در سطح استان خوزستان دستگر شدند.
سردار حیدر عباس زاده از دستگیری 331 نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح های غیر مجاز خبر داد و اظهار داشت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان با همکاری سایر یگان های انتظامی در 2 طرح مقابله ای موفق شدند 331 نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح غیرمجاز شناسایی و دستگیر کنند.
وی افزود: در اجرای این طرح 400 قبضه سلاح شامل 54 قبضه جنگی و 347 قبضه شکاری، 9 هزار و 428 فشنگ به همراه 45 خشاب مربوطه و هشت نارنجک جنگی غیرمجاز کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت این عملیات های ضربتی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای دی ماه امسال اجرایی شده و تا کنون در دو طرح پنج روزه برخورد با عاملان تیراندازی و دارندگان سلاح های غیرمجاز در سطح استان به مرحله اجرا درآمد.

سرخط اخبار