بهترین سریال های ۲۰۱۸ بر اساس آرای IMDB

تیتربرتر پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴

به گزارش تیتربرتر؛
دنیای سرگرمی سازی یک لحظه استراحت نمی کند و مطابق با سلیقه های مختلف، فیلم و سریال و موسیقی تولید می کند. در این پست ما سریال هایی را فهرست می کنیم که پخش آن ها از سال ۲۰۱۸ شروع شده است. معیار ما امتیاز این سریال ها در سایت imdb بوده است.
وب سایت یک پزشک - علیرضا مجیدی: دنیای سرگرمی سازی یک لحظه استراحت نمی کند و مطابق با سلیقه های مختلف، فیلم و سریال و موسیقی تولید می کند. هر چقدر هم سلیقه شما خاص یا عجیب باشد، اگر در فهرست بلندبالای تولید های تازه بگردید، سرانجام به محصولات مورد علاقه خود خواهید رسید.
در این پست ما سریال هایی را فهرست می کنیم که پخش آن ها از سال ۲۰۱۸ شروع شده است. معیار ما امتیاز این سریال ها در سایت imdb بوده است.
هرچند که نمرات سایت imdb لزوما با نمرات شخصی ما هماهنگی ندارند، اما باز هم یک معیار عملگرایانه برای مرتب کردن و کشف فیلم و سریال می توانند باشند.
باز هم تاکید می کنم که در این پست، بهترین سریال های تلویزیونی را که آغاز پخش آن ها از سال ۲۰۱۸ بوده و سریال های تازه ای هستند، معرفی می کنم، وگرنه واضح و مبرهن است که سریال های نام آشنا و مشهور زیادی باید جای سریال های زیر را می گرفتند.
سریال Sacred Games
۸٫۹ (امتیاز سریال Sacred Games در سایت imdb)
شبکه: Netflix
این سریال هندی بیشترین نمره را در بین بهترین سریال های ۲۰۱۸ از آن خود کرده است. البته پیداست که امتیازدهی انبوه کاربران هندی، باعث این امر شده و این سریال لزوما بهترین نیست. بر اساس رمان تحسین شده بازی های مقدس اثر ویکرم چندرا ساخته شده است. «سرتاژ سینگ» پلیس شهر بمبئی می باشد و بعد از اینکه در ...

سرخط اخبار