دستگاه های متولی زلزله کرمانشاه نتوانستند رضایت مردم را به دست آورند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۵
دستگاه های متولی زلزله کرمانشاه نتوانستند رضایت مردم را به دست آورند
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالگرد وقوع زلزله در بخش های مختلف این استان گفت: متأسفانه نهادهای و وزارتخانه های مختلف نتوانستند وظایف خود در در این خصوص انجام دهند چرا که کارهای بر زمین مانده آنان سندی بر سوءمدیریت شان است.

سیدقاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به سالگرد وقوع زلزله در بخش های مختلف این استان درباره آخرین وضعیت مناطق زلزله زده گفت: به همه رسانه های داخلی و خارجی پیشنهاد می کنم با حضور در منطقه زلزله زده کرمانشاه و سرپل ذهاب وضعیت بغرنج آنجا را از نزدیک مشاهده کنند. ضمن اینکه زبان رسانه به خوبی می تواند بعد از گذشت این مدت وضعیت منازل تخریب شده و عدم مدیریت در آنجا را نشان دهد.
وی افزود: از نظر مردم و همچنین نمایندگان مجلس وضعیت ساخت و ساز مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به هیچ وجه مطلوب و رضایت بخش نیست. ضمن اینکه اقداماتی شایسته و مناسب برای مردم حادثه دیده سرپل ذهاب و ازگله و تازه آباد که دچار خسران شدیدتری شده اند، صورت نگرفته است.
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف نظر رئیس جمهور مبنی براینکه مردم این مناطق به خانه های خود بازگشته اند اما واقعیت این است که چنین اتفاقی رخ نداده است.
جاسمی خاطرنشان کرد: افرادی که از نزدیک مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و ...

[ مشاهده متن کامل دستگاه های متولی زلزله کرمانشاه نتوانستند رضایت مردم را به دست آورند فارس نیوز ]