جانشین فرمانده سپاه: تاکنون در فضایی همانند جنگ جهانی زندگی کرده ایم/امروز انقلاب ما در قالب انصار حزب الله با دشمنانش می جنگد/طلاق در آمریکا رکورد زده/آمریکا فروپاشیده/جرم در چهره ی ترامپ درخشان است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مقیاس جهاد ما در چهار دهه از نظر گستره کاملا جهانی بود و ما تا به امروز نیز در فضای جنگ جهانی زندگی کرده ایم.

آفتاب نیوز :
سردار سلامی در هشتمین اجلاسیه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد در تبریز با تاکید بر این که «شان این مراسم بسیار بالاست»، اظهار داشت: ما در یک جنگ اعتقادی فرهنگی عظیمی هستیم، جهان متحول شده و عصر حاضر را عصر ارتباط کامل در زمان حقیقی می نامند که از هر نقطه عالم می توان ارتباط به لحظه برقرار کرد.
وی گفت: می توان در یک نقطه از دنیا با انتقال یک اندیشه در حجم وسیعی از فضا، تاثیر ایجاد کرد، دشمنان دین و اسلام امروز از چنین فضایی به نحو بسیار گسترده استفاده می کنند و آن ها حقیقتا به دنبال این هستند که منکر را به معروف و معروف را به منکر تبدیل کنند.
وی بیان کرد: دشمنان متوجه شدند که نه با اشغال نظامی، نه با تحریم، نه با انزوای سیاسی و نه ارعاب و تهدید نمی توانند حرکت عظیم انقلاب که تجلی نور خداوند بر عالم است را متوقف کنند، آنان به این نتیجه روشن رسیده اند که اگر بتوانند جوامع اسلامی را از حقیقت و هویت دینی خود منحرف کنند و عناصر تشکیل دهنده روح جهاد و آزادی خواهی را ویران کنند آن وقت می توانند بر عالم اسلام مسلط شوند.
جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: ...

[ مشاهده متن کامل جانشین فرمانده سپاه: تاکنون در فضایی همانند جنگ جهانی زندگی کرده ایم/امروز انقلاب ما در قالب انصار حزب الله با دشمنانش می جنگد/طلاق در آمریکا رکورد زده/آمریکا فروپاشیده/جرم در چهره ی ترامپ درخشان است آفتاب نیوز ]