بازدید وزیر ارتباطات از مرکز پایش تندرستی و استعدادسنجی باشگاه پیام / آذری جهرمی در زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلو پا به توپ شد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در باشگاه پیام، ضمن بازدید از مرکز پایش تندرستی و استعدادسنجی و همچنین زمین استانداردسازی شده این باشگاه، دقایقی را بهمراه نوجوانان حاضر در کلاس های آموزشی پا به توپ شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، عصر دوشنبه در جشنواره فرهنگی ورزشی تابستانه فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات که در مجموعه فرهنگی ورزشی پیام در حال برگزاری است، شرکت کرد.
وزیر ارتباطات در ابتدای این بازدید از مرکز پایش تندرستی و استعدادسنجی این باشگاه که اخیرا فعالیت خود را شروع کرده، دیدن کرد.
در این مرکز پس از انجام آزمون های روانشناختی، ورزشی و استعدادسنجی، برای شرکت کنندگان، کارنامه تندرستی صادر و مشکلات احتمالی جسمی یا استعدادهای بالقوه آنها ثبت و به والدین یا مربیان اطلاع رسانی می شود.
وزیر ارتباطات سپس از زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلوی باشگاه پیام که به تازگی بهسازی شده است، بازدید و با نوجوانان در حال ورزش، تمرین کرد.
بر اساس این گزارش، زمین چمن مذکور بعد از تلاش چندماهه و تعویض سیستم جمع آوری آب و زه کشی، تعویض و نوسازی فنس های اطراف، تعویض پایه پروژکتورها و مستحکم سازی زیرساخت از استانداردهای لازم برخوردار شده است و از این پس قابلیت استفاده در مسابقات مختلف را دارد.
در ابتدای این مراسم، حمید عباسی مدیرعامل موسس ...

[ مشاهده متن کامل بازدید وزیر ارتباطات از مرکز پایش تندرستی و استعدادسنجی باشگاه پیام / آذری جهرمی در زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلو پا به توپ شد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ]

آخرین اخبار عمومی