مسئولین بی دغدغه بدانند و بخوانند...

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۰
مسئولین بی دغدغه بدانند و بخوانند...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان در یادداشتی نوشت: وقتی کار تشکیلاتی را مورد بررسی قرار می دهیم چه از نظر دینی و چه از نظر عقلانی، دغدغه مندی یکی از اصول مهم در روند اجرا و پیشرفت تمام فعالیت ها است و آن مجموعه ای که دغدغه مند تر است قطعا موفق تر خواهد بود.

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان در یادداشتی نوشت:
وقتی کار تشکیلاتی را مورد بررسی قرار می دهیم چه از نظر دینی و چه از نظر عقلانی، دغدغه مندی یکی از اصول مهم در روند اجرا و پیشرفت تمام فعالیت ها است و آن مجموعه ای که دغدغه مند تر است قطعا موفق تر خواهد بود.
دغدغه مندی به معنای حساسیت و نگرانی نسبت به خط قرمزها و اصول و مبانی آن مجموعه(کشور) و آن جریانی است که فرد حول محور آن دارد فعالیت میکند و اگر دغدغه مندی باشد مجموعه ، مجموعه ای پویا ، پرنشاط ، جلو رونده و مهم تر از همه جلو برنده و جریان ساز است.
مجموعه ای که دغدغه مندی در افراد آن وجود نداشته باشد قطعا در بهترین حالت یک ثبات کاری را در آن شاهد خواهیم بود و به نظر بنده اگر تقسیم بندی در مجموعه ها را بر اساس دغدغه مندی انجام دهیم، مجموعه ها و فعالیت ها را به دو گروه کار و مجموعه اداری و کار و مجموعه جهادی تقسیم بندی می کنیم که ما در طول تاریخ شاهد موفقیت مجموعه ها و افکار جهادی بوده ایم.
بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) راه حل و حلال مشکلات ما، تفکرجهادی و ...

[ مشاهده متن کامل مسئولین بی دغدغه بدانند و بخوانند... بسیج نیوز ]