برگزاری نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س)

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
برگزاری نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س)
محسن میرزاعلی مسئول دفتر تعزیه و آیین های نمایشی حوزه هنری اعلام کرد مراسم نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن میرزاعلی مسئول دفتر تعزیه و آیین های نمایشی حوزه هنری از برگزاری مراسم نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س) با همکاری مرکز جهانی اطلاع رسانی آل البیت (علیهم السلام) از فردا چهارشنبه ۲۶ مهر خبر داد.
محسن میرزاعلی در این باره گفت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) با همکاری موسسه جهانی آل البیت (ع) هر ساله در ایام اربعین حسینی نمایشگاه «واقعه نگاری» را در راستای آشنایی با تاریخچه و معارف و مفاهیم اربعین برپا می کند. امسال این نمایشگاه با یک برنامه جانبی نیز همراه است. همراه با برگزاری نمایشگاه عکس اربعین، حرم حضرت معصومه (س) در روزهای آینده میزبان مراسم نقالی و پرده خوانی با عنوان «عشاق» نیز خواهد بود. این مراسم از ۲۶ مهر در صحن جوادالائمه (ع) حرم حضرت معصومه (س) کار خود را آغاز خواهد کرد.
وی افزود: نقالی و پرده خوانی «عشاق» از سوی دفتر تعزیه و آیین های نمایشی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با همکاری موسسه جهانی آل البیت (ع) برگزار می شود. این مراسم به این گستردگی با موضوع امام حسن مجتبی (ع)، امام رضا (ع)، اربعین، قیام سیدالشهدا و رحلت رسول الله ...

[ مشاهده متن کامل برگزاری نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س) نسیم آنلاین ]