۱۰ روش ساده برای داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین!

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۷
۱۰ روش ساده برای داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین!
لابد شنیدید که برخی ها برای داشتن لبخند زیبا و به قولی لبخند هالیودی میلیون ها تومن هزینه دندانپزشکی می کنند تا شاید وقتی لبخند زدند، لبخندشان گیرا و زیبا باشد! اما آیا راه دیگر، کم هزینه تر و ساده تری برای داشتن لبخندی زیبا و جذاب وجود ندارد؟

به گزارش « پارسینه »، لابد بار ها جملاتی نظیر این جمله ها را در مورد خودتان یا دیگران شنیدید: «فلانی چقدر شیرین می خنده؟»، «خوش به حالش چه لبخند زیبایی داره!»، «تو اصلا نخند خندیدن به صورتت نمیاد!» و لابد شنیدید که برخی ها برای داشتن لبخند زیبا و به قولی لبخند هالیودی میلیون ها تومن هزینه دندانپزشکی می کنند تا شاید وقتی لبخند زدند، لبخندشان گیرا و زیبا باشد! اما آیا راه دیگر، کم هزینه تر و ساده تری برای داشتن لبخندی زیبا و جذاب وجود ندارد؟ بی گمان راه های مختلف دیگری نیز وجود دارد در اینجا ما به ۱۰ راه ساده، اما موثر در ساختن لبخندی زیبا برای شما، اشاره خواهیم کرد:
۱- رژگونه را فراموش و خود را برنزه کنید!
لبخند کسی که پوستی تیره و یا سیاه دارد بسیار بیشتر به چشم خواهد آمد تا کسی که پوستی روشن دارد! چرا که سفیدی دندان در پوست تیره خود را بیشتر نمایان می سازد پس می توانید یا به مرور زمان و با استفاده از حمام آفتاب خود را برنزه کنید یا در مواد آرایشی خود تغییر داده و آرایش برنزه را جایگزین آرایش های رژگونه و ... کنید.
۲- پوست موز حلال ارزان سفید کردن دندان!
جرم گیری دندان هم کار ...

[ مشاهده متن کامل ۱۰ روش ساده برای داشتن یک لبخند زیبا و دلنشین! پارسینه ]