پرواز امیدهای آزاد برای شکستن طلسم/ شاگردان رضایی امروز عازم بخارست می شوند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
پرواز امیدهای آزاد برای شکستن طلسم/ شاگردان رضایی امروز عازم بخارست می شوند
با توجه به آغاز رقابت های کشتی آزاد امیدهای جهان از روز جمعه، شاگردان علیرضا رضایی عصر امروز (چهارشنبه) راهی رومانی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، ایمان صادقی در 61 کیلوگرم، مرتضی قیاسی در 65 کیلوگرم، نیما اشقاقی در 70 کیلوگرم، نوید زنگنه در 74 کیلوگرم، مجتبی اصغری در 79 کیلوگرم، کامران قاسمپور در 86 کیلوگرم، حسین شهبازی در 92 کیلوگرم، علی شعبانی در 97 کیلوگرم و امین طاهری در 125 کیلوگرم نفرات اعزامی تیم ملی آزاد امید ایران به بخارست را تشکیل می دهند که علیرضا رضایی (سرمربی) و مسعود مصطفی جوکار این تیم را هدایت خواهند کرد و هادی حبیبی نیز به عنوان سرپرست همراه این تیم خواهد بود.
آزادکاران امید ایران در شرایطی ساعت 15:30 امروز (چهارشنبه) از طریق استانبول به سوی بخارست پرواز می کنند که در سه مسابقه جهانی اخیر (آزاد و فرنگی بزرگسالان و فرنگی امید) کشتی ایران هیچ فینالیستی نداشته و طبیعتا دستش از مدال طلا کوتاه مانده است.
با این وجود با توجه به حضور چندین مهره مستعد در این تیم، امیدها نسبت به شکستن این طلسم از سوی شاگردان علیرضا رضایی زیاد است.
مسابقات اوزان 57، 65،70، 79 و 97 کیلوگرم روز جمعه (25 آبان) آغاز و رقابت های وزن های 61، 74، 86، 92 و 125کیلوگرم روز شنبه در شهر بخارس ...

[ مشاهده متن کامل پرواز امیدهای آزاد برای شکستن طلسم/ شاگردان رضایی امروز عازم بخارست می شوند نسیم آنلاین ]