رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شد

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شد
اصفهان- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سید مهدی ابطحی را به ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب کرد.

به گزارش ایرنا، در حکم منصور غلامی وزیر علوم خطاب به سید مهدی ابطحی آمده است: با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم به سمت رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب می شوید.
وزیر علوم در این حکم از رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خواسته است تا برای تعامل مؤثر با مدیران اجرایی استان اصفهان برای توسعه هرچه بیشتر شهرک و حل مشکلات پیش روی توسعه کسب و کار مؤسسه های دانش بنیان، همراهی و همکاری با نقش آفرینان اصلی در زیست بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه و ایفای نقش بیشتر و مؤثرتر در ارتقای آن اهتمام ورزد.
غلامی همچنین از رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خواست تا ایجاد شرایط مناسب بمنظور توسعه همکاری های متقابل با دانشگاه های بزرگ استان، تعمیم تجربه موفق شهرک و دانشگاه صنعتی اصفهان به سایر دانشگاه های مستعد و زمینه سازی برای بهره گیری گسترده تر دانشگاهیان از ظرفیت های شهرک و ارتقای کمی و کیفی خدمات و حمایت های مورد نیاز توسعه کسب و کار مؤسسه های دانش بنیان همزمان با توسعه کمی آنها و حضور مؤسسه ها در بازارهای فرامنطقه ای، ملی و بین المللی مورد ...

[ مشاهده متن کامل رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منصوب شد ایرنا ]