۳۰ هزار بسته حمایتی میان دانش آموزان مناطق سیل زده توزیع شد

موج چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد به طوری که ۳۰ هزار بسته حمایتی میان دانش آموزان مناطق سیل زده توزیع شد و تعدادی از بسته ها نیز برای ارسال مهر ماه آماده است.
به گزارش خیبرگزاری موج، محمد مخبر ، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در مراسم افتتاح پویش ملی مشق احسان که صبح چهارشنبه (23 مرداد) برگزار شد، گفت: یکی از اقداماتی که سال 97 انجام شد پویش مشق احسان بود که به منظور جمع آوری لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند انجام شد و امسال نیز این پویش اجرایی می شود.
وی تاکید کرد: سال گذشته هدف گذاری ما جمع آوری ۳۰۰ هزار بسته حمایتی بود که ۱۵۰ هزار بسته مربوط به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام بود و ۱۵۰ هزار بسته را نیز مردم تامین کردند.
وی گفت: امسال هدف ما تأمین ۴۰۰ هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند استان های محروم است و ۲۵۰هزار بسته را ما و ۱۵۰ هزار بسته را نیز به کمک مردم تامین می کنیم.
مخبر اظهار داشت: سعی می کنیم تا قبل از آغاز مهر ماه و حداکثر ۲۵ شهریور این بسته ها را میان دانش آموزان توزیع کنیم.
وی افزود: در سال جاری اتفاق خوبی افتاد وآن این بود که تولیدات لوازم التحریر ایرانی با ذائقه مردم هماهنگ است و استقبال خوبی نیز صورت گرفته است.
به گفته مخبر، جمع آوری کمک های مردمی ادامه دارد به طوری که ۳۰ هزار بسته حمایتی میان دانش آموزان مناطق سیل زده توزیع شد و تعدادی از بسته ها نیز برای ارسال مهر ماه آماده است.
وی افزود: متأسفانه تعداد دانش آموزان نیازمند بیش از بسته های حمایتی ما است اما ما براساس وسع مان کمک ها را جمع آوری و ارسال می کنیم.
به گفته ...

سرخط اخبار