پایان مسابقات قرآن نیروی زمینی سپاه در مشهد

دریافت خبر : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۹
پایان مسابقات قرآن نیروی زمینی سپاه در مشهد
مشهد- ایرنا- سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه و شانزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بانوان شاغل نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه با معرفی نفرات برتر در مشهد پایان یافت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم پایانی این مسابقات گفت: تلاوت آگاهانه و حق مدار بسیار مهم است و خداوند هم این نوع تلاوت را از ما مطالبه می کند.
حجت الاسلام محمد هادی رضایی افزود: قرائت و روان خوانی قرآن از اهمیت خاصی برخوردار است و در کنار آن باید به صحیح خوانی، تدبر و عمل به قرآن هم توجه کنیم.
وی با بیان اینکه تلاوت قرآن مقدمه خودسازی است اظهار کرد: هدف از تلاوت قرآن کریم تزکیه است و هرکس به تزکیه برسد به رستگاری می رسد و قاریان قرآن هم باید به سوی تدبر و تامل در مفاهیم قرآنی حرکت کنند زیرا این امر عامل دست یابی به موفقیت است.
* موفقیت نیروی زمینی سپاه در عرصه های قرآنی
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه هم در این مراسم گفت: نیروی زمینی سپاه در همه عرصه های قرآنی پرقدرت، کوشا، توانمند و موفق ظاهر شده است.
سردار حسین محبی با بیان اینکه راهبردهای قرآنی در معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه تبیین شده است افزود: قرآن دریای بیکران معرفت در همه ابعاد زندگی است و این امر مهم همه عرصه زندگی مادی و معنوی ما را در بر می گیرد.
وی اظها ...

[ مشاهده متن کامل پایان مسابقات قرآن نیروی زمینی سپاه در مشهد ایرنا ]