«بطحایی» قیچی به دست شد/ ادغام برخی بخش ها و هر روز یک انتصاب

فارس نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۱
به طور میانگین هر روز یک انتصاب طی روزهای گذشته در آموزش و پرورش در حال انجام است؛ وزیر آموزش و پرورش درباره تغییرات در حال انجام در آموزش و پرورش هم گفت: فعالیت های موازی باید قیچی شده و حذف شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، موج جدید تغییرات در آموزش و پرورش از 12 دی ماه آغاز شد و دفتر وزارتی و مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ادغام شدند که ماحصل آن ایجاد مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی بود. 
در پی این ادغام، «امیرعلی نعمت الهی» به عنوان «قائم مقام وزیر و سرپرست مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی» منصوب شد.
پس از این انتصاب تا امروز چندین انتصاب دیگر در آموزش و پرورش انجام شده است؛ در این انتصابات «شاپور محمدزاده» به عنوان مشاور و دستیار ارشد، «بیات سلطانی» به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری،  «منصور اردستانی» به عنوان سرپرست دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی، «بهروز امیدی» به عنوان سرپرست دفتر هماهنگی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری، «مرتضی نظری» به عنوان مشاور در امور مطالعات اجتماعی، «اسماعیل دلفراز» به عنوان مشاور، «محمد خرم» به عنوان سرپرست دفتر امور مجلس، «حجت الاسلام والمسلمین علی ذوعلم» به عنوان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و «حجت الاسلام علی عسگری» به عنوان معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش منصوب شدند.
به عبارت دیگر از 12 دی ماه تا 23 دی ماه، در 11 روز، 9 تغییر در آموزش و پرورش انجام شده است؛ به عبارت دیگر اگر جمعه ها را به عنوان روز تعطیل، در نظر نگیریم، به طور میانگین هر روز یک تغییر در آموزش و پرورش انجام شده است.
در دامنه تغییرات رخ داده در آموزش و پرورش، نگرانی هایی نسبت به حذف برخی دفاتر بسیار زیاد شده است؛ یکی از این دفاتر، امور زنان آموزش و پرورش است که شایعه شده است یکی از دفاتری که حذف و ادغام می شود، این دفتر ...

سرخط اخبار