حقیقت جنایت «خاشقجی» جهان را خواهد لرزاند

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴
حقیقت جنایت «خاشقجی» جهان را خواهد لرزاند
یک مسئول ترکیه ای اعلام کرد: آنکارا نوارهای صوتی درباره قتل «جمال خاشقجی» در دست دارد که به زودی منتشر خواهد شد که جهان را به لرزه خواهد انداخت.

خبرگزاری شبستان ، گروه بین الملل: یک مسئول آگاه در ترکیه به « خلیج آنلاین » امروز یکشنبه(27 آبان)، گفت: روند تحقیقات درباره جنایت ترور « جمال خاشقجی » روزنامه نگار منتقد عربستان در داخل کنسولگری این کشور در استانبول درجریان است و به زودی نوارهای صوتی مربوط به این جنایت در رسانه ها به علت مخالفت آل سعود از کشف هویت عامل اجرایی آن منتشر خواهد شد.
این مسئول ترکیه ای اعلام کرد: این نوار صوتی حاوی بخش هایی از گفتگو بین خاشقجی و افراد گروه ترور عربستانی قبل از جنایت و صداهایی از شکنجه و ضرب و شتم و سپس قتل و برخی از تماس های انجام گرفته بین افراد این گروه و دفتر «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان است.
وی افزود: انتشار این نوارهای صوتی «جهان را می لرزاند»، زیرا این نوارها شامل جزییاتی از این جنایت بی نهایت شنیع است که به قتل و قطعه قطعه شدن خاشقجی و سپس پنهان کردن جسد وی منجر شد و تجزیه بدن وی با ماده شیمیایی یکی از فرضیه های مقامات ترکیه ای است.
این مسئول ترکیه ای یادآور شد که ترکیه برای این نوارها را از طریق رسانه های بزرگ پخش کندتا حقیقت را به قشر گسترده ای برسانند، بدون اینکه ...

[ مشاهده متن کامل حقیقت جنایت «خاشقجی» جهان را خواهد لرزاند شبستان ]