نیکبخت: همدان روی ریل توسعه قرار دارد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱
نیکبخت: همدان روی ریل توسعه قرار دارد
اقتصاد ایران: همدان- ایرنا- استاندار سابق همدان با بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید در دیار هگمتانه، گفت: همدان روی ریل توسعه قرار گرفته است و برای ادامه توسعه استان باید تلاش بی وقفه شود.

محمد ناصر نیکبخت شنبه شب در جمع تولیدکنندگان و صاحبان صنایع که به پاس قدردانی از زحمات وی گرد هم آمده بودند، اظهار داشت: سرمایه گذرانی که در این استان اشتغالزایی کردند، خود را فارغ از تفکر سوددهی وقف کرده اند.
وی ادامه داد: با وجود مشکلات اقتصادی، خبری از پرداخت نشدن حقوق کارگران در همدان وجود ندارد و کسی تاکنون در این زمینه اعتراضی نداشته است.
نیکبخت از سید سعید شاهرخی استاندار جدید همدان به عنوان مشاور و راهنمایی امین یاد کرد و گفت: وی در امر حمایت از تولید همواره یاریگر من بود.
وی از طرح احداث پتروشیمی همدان به عنوان کار روی زمین مانده اش یاد کرد و گفت: این طرح افزون بر 90 درصد پیشرفت دارد و حاضرم مشاور این طرح باشم تا دود دودکش این کارخانه را ببینم.
نیکبخت با بیان اینکه هرگز از تولیدکنندگان همدان غافل نمی شوم و می خواهم که استاندار جدید نیز طرح پتروشیمی را به نتیجه برساند، افزود: تا موقعی که زنده هستم برای بخش تولید همدان تلاش می کنم.
استاندار سابق همدان به تقویت پروازهای فرودگاه این شهر تاکید کرد و گفت: در شان پایتخت گردشگری آسیا نیست که پروازهایش تعطیل شود.
نیکبخت کاهش ...

[ مشاهده متن کامل نیکبخت: همدان روی ریل توسعه قرار دارد اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز