شجاعی: مقابل پرتغال موفق می شویم

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۵
شجاعی: مقابل پرتغال موفق می شویم
«مسعود شجاعی» کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، گفت: با رفع اشتباهات دو بازی اخیر مقابل مراکش و اسپانیا، به دنبال کسب نتیجه مناسب و موفقیت در دیدار مقابل پرتغال خواهیم بود.

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست؛ شجاعی نیز در این نشست خبری درباره دیدار برابر پرتغال گفت: به نظر من در بازی با اسپانیا اشتباه نداشتیم و چیزی که در آن دیدار رخ داد، ریسک کردیم زیرا احتیاج به برد داشتیم.
وی ادامه داد: گاهی وقت ها ریسک کردن مثبت است و گاهی منفی و در دیدار مقابل اسپانیا هرچه از بازی گذشت ما ریسک کردیم و این موضوع شاید به ضرر ما شد. ما می توانیم از اشتباهات تجربه کسب کنیم و می توانیم در این جام از آن اشتباه استفاده کنیم تا شرایط ما در ادامه مسابقات بهتر از قبل باشد.
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در جام جهانی قبلی بعد از دیدار نیجریه و آرژانتین فشار زیادی روی بازیکنان بود، اما در این مسابقات به خاطر جوان تر شدن تیم فشار کمتری را تحمل می کنیم.
تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه با تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه است که در دو دیدار گذشته موفق شد مراکش (مغرب) را از پیش رو بردارد. تیم ملی کشورمان در دیدار با اسپانیا نیز با وجود ارائه یک بازی تماشایی در نهایت با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.
سومین بازی تیم ملی ایران روز دوشنبه چهارم تیر ماه ...

[ مشاهده متن کامل شجاعی: مقابل پرتغال موفق می شویم ایران اکونومیست ]