معاونین در قتل پسر جوانِ زنجانی دستگیر شدند

برترینها پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: مباشر و معاونین در قتل پسر جوان زنجانی از سوی عوامل پلیس آگاهی این استان دستگیر و به منظور اعمال قانون تحویل مراجع قضایی شدند.

ایرنا: رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: مباشر و معاونین در قتل پسر جوان زنجانی از سوی عوامل پلیس آگاهی این استان دستگیر و به منظور اعمال قانون تحویل مراجع قضایی شدند.
سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز پنجشنبه افزود: چهارشنبه هفته گذشته /۱۳ شهریور ماه جاری/ در پی مفقود شدن این جوان و با توجه به اینکه هیچ تماسی از سوی وی با خانواده، بستگان و دوستانش صورت نگرفته بود رفته رفته بحث جنایت علیه این جوان قوت گرفته و موضوع به پلیس گزارش شد.
وی اظهار داشت: پلیس به منظور یافتن این جوان، تحقیقات و بررسی های لازم را برای رسیدن به سرنخ انجام داده و با کمک خانواده، چند مظنون را دستگیر کرد و چون دلایل موثق نداشتند بنابراین آنها را آزاد کرد.
رحمتی ادامه داد: با تحقیقات صورت گرفته از دیگر مظنونین، یکی از آنان به معاونت در قتل معترف شده و با مشخص شدن مکان اختفای جسد، پلیس، عصر شنبه /۱۶ شهریور ماه جاری/ جسد این جوان که با سلاح شکاری ساچمه زنی و سپس با چاقو به قتل رسیده و به درون یک چاه در اطراف سه راهی زنجان - طارم، انداخته شده بود را کشف کرد و جسد توسط عوامل آتش نشانی بیرون کشیده شد.
وی با بیان اینکه مباشر اصلی و یکی دیگر از معاونین در قتل نیز که در جابجایی و اختفای جسد این جوان دخیل بودند از سوی پلیس آگاهی زنجان، شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شدند، افزود: بحث اختلافات مالی و درگیری لفظی میان قاتل و مقتول، انگیزه ای برای وقوع این جرم شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: متاسفانه بیشتر قتل هایی که در این استان رخ می دهد به علت سوءتفاهم و اختلاف ها است که اگر به قانون، رجوع شود به حتم شاهد اینگونه حوادث تلخ و ناگوار نمی شویم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار