برپایی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم در کرمان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت استان کرمان از ۲۷ بهمن ماه جاری به مدت یک هفته برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، "محمدرضا علیزاده" امروز ۲۳ بهمن ماه در نشست خبری اظهار کرد: محل برگزاری نمایشگاه حسینیه ثارالله شهر کرمان و ساعات بازدید صبح ها از ۹ تا ۱۲ و عصرها از ۱۵ تا ۲۰ و روز جمعه سوم اسفندماه اختتامیه نمایشگاه خواهد بود.
علیزاده با اشاره به بخش های نمایشگاهی و فروش آثار هنری و بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن کریم استان کرمان اظهار کرد: بخش بین الملل و انتخاب برترین های نمایشگاه را نیز در نمایشگاه قرآن داریم.
وی بیان کرد: سعی شده در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب و قرآن کریم فضای مناسبی برای حضور اقشار مختلف مردم و گروه های سنی مختلف فراهم شود ضمن اینکه بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن کریم نیز با حضور کارشناسانی از قم و کرمان فعال خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: به برکت برگزاری کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت امسال در استان کرمان برگزار می شود.
وی افزود: برنامه های ادبی، فرهنگی و بخش های جنبی نمایشگاه، حضور اساتید مختلف و سرای اهل قلم قسمت بسیار مهمی از نمایشگاه را تشکیل می دهد و امیدواریم شاهد حضور گسترده مردم باشیم.
به گزارش ایسنا، سرهنگ"کاظمی" معاون سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این نشست گفت: برنامه نمایشی به عنوان "ماهی در خاک" به مدت ۱۰ شب از ۲۸ بهمن ماه در مصلای کرمان برگزار خواهد شد که در این برنامه به سه عملیات کربلای ۴، کربلای ۵ و والفجر هشت که لشکر ۴۱ ثارالله نقش آفرینی ویژه ای داشته، می پردازد.
وی افزود: نمایش رایگان است اما بلیت توزیع می شود و محل توزیع بلیت ها، ستاد کنگره، مسجد امیرالمومنین خیابان سرباز، فروشگاه محصولات فرهنگی نینوا ...

[ مشاهده متن کامل برپایی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم در کرمان ایسنا ]

آخرین اخبار فرهنگی