رد کردن پیشنهاد حج به خاطر جبهه

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰
رد کردن پیشنهاد حج به خاطر جبهه
برادر شهید عوایدی گفت: پیش از آخرین اعزام برادرم به جبهه به او پیشنهاد رفتن به سفر حج داده شد؛ اما او رفتن به جبهه را انتخاب کرد.

به گزارش مشرق ، اعضای فرهنگسرای عطار در سری دیدارهای هفتگی خود با خانواده شهدا در قالب برنامه «ستارگان پرفروغ» این هفته به دیدار خانواده شهید «نصرالله عوایدی» رفتند.
در این دیدار محمدرضا جمالی مدیر فرهنگی هنری منطقه 10 به همراه افسانه مهاجان رییس خانه موزه شهیدان اقبالی و کوروش ایلخانی رییس روابط عمومی فرهنگسرای عطار نیشابوری با خواهر و برادر این شهید دیدار و گفت وگو کردند.

برادر شهید ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، در خصوص برادرش به ذکر نکاتی پرداخت و گفت: نصرالله برای کمک به محرومان پیشقدم بود و در این زمینه به همراه دوستان بسیجی اش یک نهاد نیکوکاری با نام «خیریه مالک» اشتر را تاسیس کردند.
وی افزود: در طول چهار سال حضورش در جبهه هیچ گاه فعالیت هایش در تهران تعطیل نشد، هر وقت به مرخصی می آمد به پایگاه بسیج می رفت و سعی می کرد در این مدت مشکلات خانواده های گرفتار را رفع کند. به کودکان بی سرپرست علاقه خاصی داشت و تا جایی که امکان داشت سعی می کرد مشکلاتشان را رفع کند. نزدیکی عید برای بچه های بی سرپرست پوشاک و مواد غذایی تهیه و بین آن ها توزیع می کرد.
برادر شهید بیان کرد: از جمله ...

[ مشاهده متن کامل رد کردن پیشنهاد حج به خاطر جبهه مشرق نیوز ]