موتورولا وان ماکرو با قابلیت های جدید دوربین در راه است

آی تی رسان پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۹

همانطور که در جریان هستید کمپانی موتورولا ماه مه امسال از موتورولا وان ویژن رونمایی کرد. در ادامه آن نیز وان اکشن را در ماه آگوست معرفی نمود و هفته گذشته هم از وان زوم پرده برداری کرد. حالا گزارش جدیدی می گوید که این شرکت سخت در حال کار بر روی مدل چهارمی است که به زودی ارایه خواهد شد.
این هندست که قرار است موتورولا وان ماکرو نام داشته باشد، ظاهرا از یک نمایشگر +HD با نسبت تصویر ۱۹:۹ بهره خواهد برد؛ بطوریکه یک حاشیه بزرگ در پایین و یک بریدگی قطره ای شکل در بالا خواهد داشت. هنوز تصویری از پشت وان ماکرو لو نرفته است، اما فروم توسعه دهندگان XDA می گوید که موتورولا در حال کار بر روی یک مود جدید عکس و ویدیو ماکرو است که به گرفتن شات های کلوزآپ فوق العاده جذاب از سوژه ها کمک خواهد کرد. گوشی، نام خود را احتمالا از این قابلیت گرفته، اما ممکن است برای این کار نیاز به یک دوربین اختصاصی داشته باشد.
از نظر مشخصات داخلی، انتظار می رود که وان ماکرو حداقل ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داشته باشد؛ هرچند که ظاهرا یک نسخه ۳/۶۴ هم برای آن قابل دسترس خواهد بود. به نظر می رسد که چیپست داخل دستگاه نیز هلیو P60 مدیاتک (قابل مقایسه با اسنپ دراگون ۶۶۰) باشد.
وان ماکرو، به رغم اینکه جزو سری موتورولا وان خواهد بود، اما قرار نیست بخشی از خانواده اندروید وان باشد. در عوض، این گوشی راه وان زوم را در پیش خواهد گرفت و با اندروید ۹ پای عرضه خواهد شد. احتمالا به روزرسانی اندروید ۱۰ هم برای آن ارایه خواهد شد.
در آخر اینکه، موتورولا وان ماکرو یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپرساعتی خواهد داشت و از شبکه 4G LTE پشتیبانی خواهد کرد. ضمن اینکه انتظار یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار