امام جمعه خرم آباد: مسئولان بیانیه «گام دوم انقلاب» را سرلوحه کارشان قرار دهند

دریافت خبر : جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
امام جمعه خرم آباد: مسئولان بیانیه «گام دوم انقلاب» را سرلوحه کارشان قرار دهند
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مسئولان باید بیانیه مقام معظم رهبری را در سیاست گذاری، برنامه ریزی و قانون گذاری ها سرلوحه کار خود قرار دهند و جوانان باید جهت تحقق بخشیدن به این بیانیه کمر همت ببندند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد با اشاره به مناسبت های پیش رو در این هفته اظهار داشت: 20 جمادی الثانی سالروز ولادت حضرت صدیقه طاهره(س)، روز زن و آغاز هفته بزرگداشت مقام مادر است.
وی افزود: ویژگی های برجسته حضرت زهرا(س) سبب شده که وی اسوه حسنه ای برای تمام مردم به ویژه برای زنان و مادران باشد؛ فاطمه زهرا(س) در دامان پدری چون رسول خدا(ص) مادری همچون خدیجه کبری(س) و در خانه وحی رشد روحی معنوی، عقلی و جسمی رشد پیدا کرد.
نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: فاطمه زهرا(س) وارث اخلاق نیکوی رسول خدا(ص)، ایثار و انفاق مادرش و وارث شجاعت، حکمت، علم و معرفت همسرش حضرت علی (ع) است، این شخصیت برای همه ما درس است و باید از شیوه اخلاقی و تربیتی حضرت فاطمه زهرا(س) وزندگی سراسر نور حضرت زهرا(س) درس گرفت.
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، شهدای عملیات خیبر و به ویژه شهید باکری سردار خیبر شکن، فرمانده شجاع و دلاور و همچنین شهید خرازی فرمانده لشکر 14 امام حسین(ع) تصریح کرد: این سرداران و ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه خرم آباد: مسئولان بیانیه «گام دوم انقلاب» را سرلوحه کارشان قرار دهند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم