البرز| دیوان عدالت اداری ملی شدن زمین های شهرک کوثر ساوجبلاغ را ابطال کرد

دریافت خبر : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۱
البرز| دیوان عدالت اداری ملی شدن زمین های شهرک کوثر ساوجبلاغ را ابطال کرد
فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه دیوان عدالت اداری مصوبه ملی شدن زمین در شهرک کوثر را ابطال کرد،گفت: مشکل ۱۰ هزار نفر از صاحبان این زمین ها برطرف شد.

ابوالقاسم پالیزگیر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرج،  در مورد برگشت زمین به صاحبان شهرک کوثر در ساوجبلاغ، اظهار داشت: در رابطه با شهرک کوثر در سال 70 با ادغام تعاونی های مختلفی از جمله تعاونی مسکن جانبازان، کارکنان دولت، آموزش و پرورش و چند تعاونی دیگر زمینی را با سند از یک شخص خریداری کردند.
وی با بیان اینکه سال 70 خریداران برای طی روال قانونی تغییر کاربری به شهرداری مراجعه کردند، افزود: بعد از انتقال این زمین به تعاونی سند تفکیکی برای افراد صادر شد و اصل سند زمین متعلق به سال 51 بوده است.
فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه شهرداری بعد از طی مراحل قانونی به تعدادی از این افراد مجوز ساخت وساز می دهد و برخی از خریداران شروع به ساخت و ساز کردند،عنوان کرد: شهرداری زیر ساخت های این شهرک از جمله جدولگذاری را نیز احداث کرده بود.
وی با بیان اینکه این اراضی با تصمیماتی که گرفته شد ملی اعلام شد، عنوان کرد: سال 92 هئیت نظارت کمیسیون ماده 33 قانون حفظ جنگلها و مراتع کشور به صورت غیرقانونی با حضور سه نفر از 5 نفر عضو تشخیص دادند که این اراضی ملی است و اعلام می کنند که اراضی ماده 64 است و ...

[ مشاهده متن کامل البرز| دیوان عدالت اداری ملی شدن زمین های شهرک کوثر ساوجبلاغ را ابطال کرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم