معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم های کوتاه در دو سینمای هویزه و شهید اصغرزاده مشهد برگزار می شود.

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

به گزارش تابناک رضوی؛ مهدی محمدی ظهر امروز در نشست خبری معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد سلامی خراسان رضوی اظهار داشت: انتخاب اعضای انجمن هنرهای تجسمی خراسان رضوی با تصویب امور انجمن هنرهای تجسمی و رسیدن به مرحله بارگذاری روی سایت با همکاری روابط عمومی صورت پذیرفت، این انجمن در حال ثبت نام افراد واجد شرایط فعالیت در هیئت مدیره است.
محمدی خاطرنشان کرد: متقاضیان شهرستان ها تا ٢٩ آذر و ساکنان مشهد تا ٣� آذرماه مهلت ثبت نام در این انتخابات را دارند و در نهایت پس از اتمام این مرحله، افراد دارای بیشترین رأی انتخاب می شوند، این انجمن از تمامی زیر مجموعه های خود نظیر گرافیک، نقاشی و مانند این موارد دعوت کرده و توسط این امر مشکلاتی از قبیل حضور کمتر برخی از رشته های مربوطه مرتفع شد.
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: در حوزه خوشنویسان نیز ممتازان، افراد دارای آموزشگاه رسمی و اشخاصی که تاکنون سه مرتبه در نمایشگاه ها حضور یافتند، مجسمه سازهای دارای آثار و نظایر این افراد می توانند همراه با مدارک به سایت مراجعه و ثبت نام کنند.
محمدی تصریح کرد: ...

[ مشاهده متن کامل معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد خراسان رضوی گفت: جشنواره فیلم های کوتاه در دو سینمای هویزه و شهید اصغرزاده مشهد برگزار می شود. تابناک ]

آخرین اخبار استانها