اعطای فرصت مطالعاتی به نخبگان بنیاد علم وفناوری مصطفی (ص)

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
اعطای فرصت مطالعاتی به نخبگان بنیاد علم وفناوری مصطفی (ص)
رئیس کارگروه جایزه مصطفی (ص) از فرصت مطالعاتی برای جامعه علمی خبر داد و گفت: با بنیاد ملی نخبگان توافق کرده ایم تا از جامعه علمی برای فرصت مطالعاتی اعزام هایی داشته باشیم .

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری شبستان ، « سید علی عمرانی »در نشست خبری آیین پایانی اولین دوره رقابت علمی کنز که امروز(۲۱ آبان ماه ۱۳۹۷) در دانشگاه صنعتی امیر کبیر برگزار شد ماموریت بنیاد علم و فناوری جایزه مصطفی (ص) را هم افزایی دانشمندان جهان اسلام دانست و گفت:فعالیت های این بنیاد توسط خیرین و واقفین حمایت می شود .
رئیس کارگروه جایزه مصطفی (ص) با بیان اینکه نخبگانی برای گسترش علم و فناوری جهان اسلام از سراسر دنیا داوطلب شده اند گفت:این داوطلبان از کشورهای همانند آلمان، عراق، عربستان، کنگو و دیگر کشور هستند که به شبکه سازی نخبگان علمی در جهان اسلام کمک می کنند و از اعضای جامعه خادم المصطفی(ص) بنیاد علم و فناوری جایزه مصطفی (ص) محسوب می شوند .
عمرانی از راه اندازی موزه هنرهای مصطفی (ص) گفت: این موزه با کمک هنرمندان با محوریت حضرت محمد (ص)ایجاد می شود تا مفهموم علم با زبان هنر ساده تر به جامعه ارایه شود .
رئیس کارگروه جایزه مصطفی (ص) با اشاره به برگزاری دانش آموزی نور گفت: به زودی اختتامیه این مسابقه هم برگزار خواهد شد که هفت کشور نیز حضور دارند. هدف از برگزاری این ...

[ مشاهده متن کامل اعطای فرصت مطالعاتی به نخبگان بنیاد علم وفناوری مصطفی (ص) شبستان ]