٨ جشنواره فرهنگی و هنری قرآن در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۵:۱۷
٨ جشنواره فرهنگی و هنری قرآن در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه های هفته قران و عترت گفت: ٨ جشنواره فرهنگی و هنری قرآن در این استان برگزار می شود.

رضا دهبانی پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ویژه برنامه های مختلف هفته قرآن و عترت از ٢ الی ٩ اسفند ماه امسال برای اولین بار در این استان برگزار می شود. 
وی با اشاره ضرورت تبیین مبانی قرآن، شخصیت ائمه و نگاه های دینی در جامعه دینی، عنوان کرد: این مهم جزو وظایف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و هیچ گونه قصوری در این زمینه پذیرفتنی نیست.
دهبانی پور با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های هفته قرآن و عترت این فرصت را به شهرستان ها می دهد تا ظرفیت های مختلف قرآنی و فرهنگی خود را شکوفا کنند، اضافه کرد: همچنین هنرمندان در عرصه های مختلف قرآنی درگیر کار و فعالیت می شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: جشنواره شعر و داستان در گچساران، پایان نامه های علوم قرآنی در بهمئی، جشنواره نمایشگاه هنرهای تجسمی و تئا تر صحنه ای در بویراحمد، آوا و نغمات آئینی (تواشیح و ابتهال) در دنا، خوشنویسی در باشت، عکس قرآنی در لنده، تئا تر خیابانی در دهدشت و نقاشی و نقاشی خط در چرام را از برنامه های اجرایی جشنواره قرآن و عترت ...

[ مشاهده متن کامل ٨ جشنواره فرهنگی و هنری قرآن در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم