آمریکا باید از مداخله در سوریه دست بردارد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴
تهران- ایرنا- دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: آمریکا باید دست از مداخلات و بازی کثیف تروریستی خود در سوریه دست بردارد و مردم سوریه را با سیاست های غلط خود بیش از این آزار ندهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، امیر عبداللهیان روز پنجشنبه در دیدار هیات پارلمانی سوریه با تبریک پیروزی های میدانی مردم، ارتش و رهبری این کشور گفت: اکنون زمان بازگشت آوارگان سوریه به خانه های خود فرارسیده است.
وی با بیان اینکه آمریکا در حیله جدید، شرط بقای بشار اسد را خروج ایران از سوریه می داند، اظهار داشت: تهران بر مبنای موافقت نامه دفاعی به همکاری خود با سوریه ادامه می دهد، نتانیاهو به آخر خط رسیده است و در ادامه پیروزی سوریه در جنگ تروریستی، دیری نخواهد پایید که مردم سوریه و منطقه شاهد آزادی بلندی های جولان از وجود صهیونیست ها باشند.
راغب الحسین و هیات سوری نیز در این دیدار با قدردانی از کمک های جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم در سوریه اظهار داشت: پیروزی خود را مدیون شهدا و دشمن شناسی و درایت امام خامنه ای می دانیم.
وی افزود: نسل فعلی و جوان سوریه هیچگاه نقش تهران در کمک به سوریه را فراموش نخواهند کرد، اکنون بازگشت آوارگان و بازسازی دو مساله اساسی سوریه است.
راغب الحسین تصریح کرد: دمشق در موضوع تحریم های ظالمانه آمریکا حامی جمهوری اسلامی ایران است، آمریکا نمی توان ...

[ مشاهده متن کامل آمریکا باید از مداخله در سوریه دست بردارد ایرنا ]