برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه معرفی شدند

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶
برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه معرفی شدند
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۷ آبان با حضور جمعی از مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و خبرنگاران در سرای کتاب خانه کتاب برگزار شد. بخش پایانی این مراسم به تقدیر از برگزیدگان و شایستگان تقدیر این جشنواره اختصاص داشت. به این ترتیب، برگزیدگان و شایستگان تقدیر این دوره از جشنواره مذکور به ترتیب زیر معرفی شدند: رسانه های نوشتاری *بخش خبر تقدیر: حسن دهقان (روزنامه افسانه – استان فارس، شیراز) برای مجموعه آثار، بویژه اثر با تیتر «کرکره های کتابفروشی زنده یاد بلادی بالا کشیده شد» *بخش گفت وگو برگزیده: محمد آسیابانی (خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)) برای اثر با تیتر «اسناد مشروطه را به مورخان نمی دهند/ اهمیت "شب نامه ها" در مطالعات مشروطه» تقدیر: مریم شهبازی (روزنامه ایران) برای اثر با تیتر «مسابقه خوب است اما نه در ترجمه ادبی» تقدیر: صادق وفایی ( خبرگزاری مهر ) برای اثر با تیتر «توقیف مافیای کتاب کار یک ساعت است/ لشگر زیراکس چاپ کن هجوم آورده» جایزه ویژه چهل سالگی انقلاب: حسام آبنوس (خبرگزاری فارس) برا ...

به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۷ آبان با حضور جمعی از مدیران فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه کتاب و خبرنگاران در سرای کتاب خانه کتاب برگزار شد.
بخش پایانی این مراسم به تقدیر از برگزیدگان و شایستگان تقدیر این جشنواره اختصاص داشت.
به این ترتیب، برگزیدگان و شایستگان تقدیر این دوره از جشنواره مذکور به ترتیب زیر معرفی شدند:
رسانه های نوشتاری
*بخش خبر
تقدیر: حسن دهقان (روزنامه افسانه – استان فارس، شیراز) برای مجموعه آثار، بویژه اثر با تیتر «کرکره های کتابفروشی زنده یاد بلادی بالا کشیده شد»
*بخش گفت وگو
برگزیده: محمد آسیابانی (خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)) برای اثر با تیتر «اسناد مشروطه را به مورخان نمی دهند/ اهمیت "شب نامه ها" در مطالعات مشروطه»
تقدیر: مریم شهبازی (روزنامه ایران) برای اثر با تیتر «مسابقه خوب است اما نه در ترجمه ادبی»
تقدیر: صادق وفایی ( خبرگزاری مهر ) برای اثر با تیتر «توقیف مافیای کتاب کار یک ساعت است/ لشگر زیراکس چاپ کن هجوم آورده»

جایزه ویژه چهل سالگی انقلاب: حسام آبنوس (خبرگزاری فارس) ...

[ مشاهده متن کامل برگزیدگان هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه معرفی شدند خبرگزاری مهر ]

آخرین اخبار فرهنگی