حضور کاروان شادی غدیر در ۲۲۰۰ نقطه تهران

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۸
مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با بیان اینکه «لبیک یا رسول الله» شعار امسال کاروان های شادی غدیر تعیین شده است، گفت: کاروان های شادی غدیر در ۲۲۰۰ نقطه پرجمعیت استان تهران در روز عید غدیرخم حضور خواهند یافت.

علی اکبر مداحی مسئول کمیته کاروان شادی غدیر و مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام در گفت وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن عید غدیر کاروان های شادی غدیر، به همت این کمیته، زیر نظر بنیاد بین المللی غدیر در سراسر کشور راه اندازی می شود که براین اساس دستورالعملی به شعبت هیأت رزمندگان در استان های مختلف ارسال شده است تا به منظور برپایی این کاروان ها در مساجد، امکان پر رفت وآمد اقدام کنند.
وی با اشاره به زمان قعالیت این کاروان ها گفت: کاروان های شادی غدیر همزمان با دهه ولایت فعالیت خود را آغاز می کنند اما اوج برنامه های این هیأت ها در شب و روز عید غدیر است.
مشارکت ۱۰۰۰ هیأت در برگزاری کاروان های شادی غدیر
مداحی با بیان اینکه ۱۰۰۰ شعبه هیأت رزمندگان در سراسر کشور مجاری برپایی کاروان های شادی غدیر هستند، تصریح کرد: ۴۰۰ هیأت بزرگ تحت پوشش هیأت رزمندگان اسلام در سراسر کشور فعالیت می کنند که ذیل آنها ۳۰۰ هیأت جوانان و ۳۵۰ هیأت بانوان فعال هستند و در مجموع بیش از یک هزار هیأت در سراسر کشور تحت پوشش هیئت رزمندگان اسلام قرار دارند که آن ها را مکلف کرده ایم تا در برپایی کاروان های شادی غدیر مشارکت داشته باشند.
اهداف برپایی کاروان شادی غدیر
مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام افزود: این کاروان ها با هدف تبیین خطبه غدیر و انتقال پیام آن به اقشار مردم بالاخص نسل نوجوان، ترویج شادی در روز عید سعید غدیر خم (عیدالله اکبر)، توزیع هدایا به خصوص به کودکان و نوجوانان و اطعام در مناطق فقیرنشین و پذیرایی در همه مناطق، فعالیت خواهند داشت.
دستگاه های مشارکت کننده در برپایی کاروان شادی غدیر
وی ...

سرخط اخبار