ساخت و ساز غیرمجاز در دولتخانه صفوی مورد پیگیری قرار می گیرد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳
ساخت و ساز غیرمجاز در دولتخانه صفوی مورد پیگیری قرار می گیرد
اقتصاد ایران: قزوین - نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: دولت و دستگاه قضا با ساخت و ساز غیرمجاز و ایجاد بازارچه در مجموعه دولتخانه صفوی توسط اداره کل صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی برخورد کند.

مهدی عبدالرزاقی شنبه شب در نشست علنی شورای اسلامی شهر قزوین در پاسخ به اظهارات اخیر مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی قزوین افزود: آن بخش از سخنان ایشان مبنی بر اینکه برخی ها نماز می خوانند و دلالی می کنند و یا اینکه مجموعه تصمیمات مدیریت شهری در بنگاه های سطح شهر گرفته می شود، توهینی بزرگ به برگزیدگان مردم در پارلمان شهری است.
وی اضافه کرد: مجموع اعضای شورای اسلامی شهر قزوین بیش از 160 هزار رای مردم را به خود اختصاص داده اند و طرح چنین افتراهایی علیه آنها سلب اعتماد عمومی از اعضا است.
عبدالرزاقی ادامه داد: این افتراها از سوی مدیرکل میراث فرهنگی در حالی صورت می گیرد که هم اکنون در یکی از نفیس ترین آثار تاریخی این شهر یعنی دولتخانه صفوی با ساخت و ساز و راه اندازی بازارچه، با وجود اخطارهای شهرداری حتی اجازه ورود به نمایندگان شهرداری هم به آن را هم نمی دهند.
این عضو شورا تاکید کرد: در این رابطه حتی استاندار قزوین نامه محرمانه ای به رییس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی کشور ارسال کرده اند اما تاکنون هیچ اتفاقی نیافتاده است.
به گفته وی، این آقایان به امور وظایفی خود در حوزه کاری شان ...

[ مشاهده متن کامل ساخت و ساز غیرمجاز در دولتخانه صفوی مورد پیگیری قرار می گیرد اکو نیوز ]