استفاده نابجا و تفسیر نادرست فدراسیون فوتبال از یک نامه!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹
استفاده نابجا و تفسیر نادرست فدراسیون فوتبال از یک نامه!
فدراسیون فوتبال با استناد به نامه ای در سال 96 تلاش دارد ثابت کند که نهادی غیردولتی است، در حالی این نامه برای موضوع دیگری نگارش شده و برداشت از آن نیز نادرست است.

به گزارش ایسنا، سایت رسمی فدراسیون فوتبال دقایقی پیش اعلام کرد که مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال طی نامه ای به لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی مستنداتی از جمله نامه های رسمی معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان و نامه معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای که مجموعا تصریح کرده اند فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نهادی غیردولتی، دارای شخصیت حقوقی و اساسنامه مستقل بوده و این اساسنامه مورد تایید و پذیرش جمهوری اسلامی ایران قرار دارد را ارسال کرد.
بر این اساس گزارش فدراسیون فوتبال در این نامه ها تاکید شده که براساس ماده 14 و ماده 19 اساسنامه فیفا فدراسیون فوتبال مستقل بوده و نباید تحت تاثیر غیر ضروری هیچ نهاد یا شخص سومی قرار بگیرد.
به گزارش ایسنا ، انتشار نامه امیررضا خادم به مهدی تاج در سال ۱۳۹۶ آن هم در این مقطع و استفاده از آن برای توضیح و توجیه شخصیت حقوقی فدراسیون فوتبال نمی تواند اصل ماجرای اجرای قانون بازنشستگی در فدراسیون فوتبال را تغییر دهد. چرا که بر اساس همین نامه اگر هم بپذیریم که فدراسیون نهادی عمومی و غیردولتی است یا حتی غیردولتی صرف ...

[ مشاهده متن کامل استفاده نابجا و تفسیر نادرست فدراسیون فوتبال از یک نامه! ایسنا ]