دستگیری عامل اصلی ایجاد رعب و وحشت در پارک باهنر

قدس آنلاین چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۹
عقیل رحمانی: جوان شروری که سال گذشته پس از مست کردن در پارک باهنر به شهروندانی که او و دوستانش را نگاه می کردند حمله و در پی آن یک ضربه چاقو به پشت جوانی زده بود، با تلاش مأموران عملیات ویژه پلیس آگاهی استان دستگیر و به سرپنجه عدالت سپرده شد.

حمله به مردمی که فقط نگاه کرده بودند!
۲۴ آبان ماه سال گذشته بود که خبر حمله چند فرد شرور به شهروندان در پارک باهنر مشهد را در خط قرمز منتشر و در تشریح چگونگی آن ماجرای وحشت آفرین اشاره شد: چند روز پیش پنج رفیق قدیمی دور هم جمع شدند تا برای یکی از دوستانشان جشن تولدی برپا کنند. آن ها پس از تهیه کیک تولد و مشروبات الکلی راهی پارک باهنر شدند.
وقتی افراد شرور کیک تولد را در میان پارک برش زدند، برخی از آن ها مشروبات الکلی مصرف کردند. در همین حین بود که تعدادی از اعضای باند شرارت، قطعاتی از کیک را به سر و صورت هم کوبیدند. در حالی که این رفتار در میان پارک توجه برخی از رهگذران را به خود جلب کرده بود، افراد شرور با چاقو و زنجیری که همراه داشتند به سمت شهروندانی که آن ها را نگاه می کردند حمله ورشدند. رهگذران که وحشت زده بودند، با شنیدن صدای نعره های دلهره آور آن ها، هر کدام به سمتی فرار کردند.
 اوباش مست که زنجیر و چاقو روی هوا می چرخاندند راه فرار یکی از شهروندان را بستند و در یک لحظه یکی از مخلان امنیت عمومی، چاقویی را از پشت به بدن مرد جوان فرود آورد و او را به شدت مجروح و نقش بر زمین کرد.
عربده کش های مست پس از مجروح کردن این شهروند، به خودروهای پارک شده حاشیه بولوار باهنر هم یورش برده و به آن ها هم آسیب رساندند. اقدامات مجرمانه آن ها به حدی در منطقه ایجاد ترس کرده بود که حاضران در محل سعی می کردند به هر زحمتی که شده از محل فرار کنند. اوباش مست پس از آن از محل متواری شدند. کمی بعد با حضور پلیس و انجام اقدامات اولیه، پرونده ای در شعبه ۲۰۳ دادسرای مشهد مطرح و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار