نخستین پکیچ تصفیه فاضلاب در منطقه پردیسان قم به بهره برداری می رسد

دریافت خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵
نخستین پکیچ تصفیه فاضلاب در منطقه پردیسان قم به بهره برداری می رسد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم گفت: اولین پکیج تصفیه فاضلاب در منطقه پردیسان قم با حدود یک و نیم میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم ، محسن بهشتی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به محدودیت های منابع مالی و اعتبارات استان در اجرای پروژه ها اظهار داشت: علیرغم این محدودیت ها پروژه های خوبی به انجام رسیده است، همچنین در هفته دولت نیز پروژه های خوبی افتتاح و تنها افتتاحیه ها منوط به ایام دهه فجر و دهه کرامت نیست.
وی با اشاره به افتتاح 200 پروژه توسط شهرداری قم در دهه کرامت امسال افزود: امسال 181 پروژه به مناسبت هفته دولت در قم به بهره برداری می رسد، که از جمله این پروژه ها افتتاح 6 پروژه توسط اداره کل راه و شهرسازی، 2 پروژه توسط شهرداری جعفریه، یک پروژه توسط اداره برق، سه پروژه توسط صنعت، معدن و تجارت، 6 پروژه از سوی بنیاد مسکن و 46 پروژه توسط شهرداری قم هستند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با تأکید بر اینکه محوریت بسیاری از پروژه ها خلق ثروت و ایجاد ارتقای کیفیت زندگی مردم است، ادامه داد: این پروژه ها هزار و 119 اشتغال ایجاد خواهند کرد.
به گفته بهشتی در زمینه نوسازی مدارس استان یک سالن ورزشی، یک ...

[ مشاهده متن کامل نخستین پکیچ تصفیه فاضلاب در منطقه پردیسان قم به بهره برداری می رسد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم