نخستین جشنواره ملی رسانش آغاز شد

فارس نیوز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: رقابت های رسانه ای نخستین جشنواره ملی رسانش در دانشگاه صدا و سیما آغاز شد.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس ، علی مرادخانی مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با تشریح جزئیات جشنواره ملی رسانش گفت: آیین افتتاحیه دوره پایانی جشنواره ملی رسانش ویژه برگزیدگان جشنواره روز شنبه 26 مرداد در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
وی گفت: دانش آموزان دعوت شده به این کاردو، برگزیدگان جشنواره بزرگ رسانش هستند که در بخش های روزنامه دیواری، پادکست، رادیو مدرسه، نماهنگ و فیلم کوتاه رتبه های برتر را دربین 2 هزار دانش آموز شرکت کننده در جشنواره رسانش کسب کرده اند و تولیدات ارزشمندی را در فضای رسانه خلق کرده اند.
مرادخانی خاطرنشان کرد: دانش آموزان در افتتاحیه رسانش از بخش های روزنامه اطلاعات اعم از تحریریه، موزه روزنامه و چاپخانه این روزنامه بازدید کردند و با ابعاد گوناگون فعالیت خبری آشنا شدند.
وی گفت: شبکه افق نیز دیگر محل بازدید دانش آموزان رسانه ای بود که با برگزاری کارگاه های تخصصی در این شبکه و بازدید دانش آموزان از استودیو جهان آرا از جمله برنامه های این بازدید بود.
مدیر روابط عمومی اتحادیه با اشاره به بخش ویژه کاردوی رسانش گفت: بخش اصلی و مهم افتتاحیه نیز با حضور فضه سادات حسینی و محمدحسین بدری در دو بخش دختران و پسران برگزار شد که این مجریان تلویزیون از تجربیات خود در فضای حرفه ای و رسانه ای برای دانش آموزان رسانش گفتند. محمدصادق باطنی مدیر مجتمع آموزشی شهید آوینی نیز دیگر مهمان روز اول دوره پایانی رسانش بود که با حضور او در کارگاه ایده پردازی رسانه ای همراه بود.
گفتنی است نخستین دوره جشنواره ملی تولیدات رسانه ای دانش آموزی (رسانش) با مشارکت بیش از ۴ هزار دانش آموزان از سراسر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار