امسال در ستاد اربعین استان تهران در نجف به دنبال وحدت رویه هستیم

خبرگزاری مهر سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر ، حمیدرضا گودرزی ظهر سه شنبه در نخستین نشست ستاد اربعین استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: امسال شهر نجف به عنوان محل استقرار ستاد اربعین استان تهران تعیین شده که نیروهای استان تهران خدمات خود را در این منطقه انجام می دهند.
گودرزی با اشاره به اینکه سال گذشته ۷۰ هزار پرس غذا بین زائران توزیع شد افزود: پیش بینی می شود امسال با موافقت وزارت کشور این رقم به ۱۰۰ هزار پرس غذا برسد و در این راستا ۷ کمیته اسکان و تغذیه، اطلاع رسانی، زیرساخت، حمل ونقل، بهداشت و درمان و نظارت و ارزشیابی زیر نظر رئیس ستاد فعالیت می کنند.
وی با اشاره به وضعیت صحن حضرت زهرا ( س) گفت: ساخت و تکمیل صحن حضرت زهرا ( س) به اتمام رسیده و امسال در اختیار ستاد عتبات قرار می گیرد و هدف ما خدمت رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی است که امید است با همراهی و تعامل مسئولان امسال بهتر و مناسب تر از سال های گذشته این مهم انجام شود.
دبیر ستاد اربعین استان تهران با تاکید بر وحدت رویه در ارائه خدمات به زائران اربعین گفت: سال گذشته برخی از شهرستان های استان های کشور که در شهر نجف و محل استقرار ستاد اربعین استان تهران مستقر بودند اقدام به طبخ و پخش غذا می کردند و به نوعی موازی کاری وجود داشت که امسال به دنبال وحدت رویه هستیم.

سرخط اخبار