هلاکت چهار قاچاقچی و کشف بیش از 2 تن انواع مواد مخدر در سراوان

ایرنا پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و هلاکت چهار قاچاقچی و کشف 2 تن و 170 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد طاهری روز پنجشنبه در این باره گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر را شناسایی کردند.
وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از چندین روز کار گسترده اطلاعاتی و رصد مداوم تحرک اعضای این باند سرانجام ساعت 18:00 روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه وانت و یک دستگاه زانتیا در یکی از محورهای فرعی شهرستان سراوان در تردد بودند شناسایی کرده و زیر نظر قرار دادند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این عملیات که تیم هایی از ماموران فرماندهی انتظامی خاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان را همراهی می کردند پس از ساعتی کنترل نامحسوس این منطقه کوهستانی سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین تکاوران پلیس با آنان درگیر شدند.
وی اضافه کرد: در این درگیری مسلحانه که ساعتی طول کشید با آتش پر حجم تکاوران پلیس چهار نفر از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسیدند و 2 نفر دیگر نیز دستگیر شدند.
سردار طاهری بیان کرد: نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاک سازی از منطقه یک تن و 988 کیلو و 650 گرم تریاک، 11 کیلو و 500 گرم هرویین، 3 کیلو و 200 گرم حشیش ، 167 کیلو و 100 گرم سایر مواد مخدر، 6 قبضه سلاح کلاش، 14 تیغه خشاب کلاش حاوی 123 تیر فشنگ جنگی، 2 قبضه کلت کمری به همراه 8 تیر فشنگ جنگی و یک قبضه نارنجک چهل تیکه ای کشف کردند.
وی با قدردانی از تلاش ماموران انتظامی شهرستانهای سراوان و خاش در کشف این محموله سنگین مواد مخدر خاطر بیان کرد: کارکنان نیروی ...

سرخط اخبار