"زندگی عاشقانه" هنرمند توان یاب کاشانی؛ روایتی از نقاشی ویژه "فاطمه حمامی" و اهدا به ستارگان فوتبالی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۵
"زندگی عاشقانه" هنرمند توان یاب کاشانی؛ روایتی از نقاشی ویژه "فاطمه حمامی" و اهدا به ستارگان فوتبالی
"فاطمه حمامی" هنرمند معلول کاشانی است که آثارش دنیا را به تحسین واداشته، تاجایی که صفحه رسمی لالیگا در توئیتی با مضمون "فاطمه حمامی ثابت کرده با استعداد، شجاعت و عزم، می تواند تقریبا بر هر مانعی غلبه کند، سپاس فاطمه" از او تقدیر کرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، فاطمه حمامی نصر آبادی، متولد 12 بهمن 1367 در سفیدشهر از توابع آران و بیدگل، نام دختری است که این روزها به شدت مورد توجه کاربران دنیای مجازی قرار گرفته است. 
شاید به این جهت که با وجود معلولیت 85 درصدی جسمانی که محدودش کرده است، شاهکارهای نقاشی خلق می کند که هر بیننده ای را به تحسین یک اراده و انگیزه قوی وامی دارد. از آنجا که خانم حمامی امکان صحبت کردن طولانی را ندارد،مادر او پاسخ گوی سئوالات ما شد
تسنیم: از چه زمانی متوجه استعداد نهفته فاطمه در نقاشی شدید؟
 فاطمه از 3 سالگی آموخت از پاهایش به جای دست استفاده کند. زمانی که به همراه خواهر دوقلویش به مدرسه رفتند، معلم کلاس اول دبستان متوجه استعداد او در نقاشی شد و از 8 سالگی نقاشی کشیدن را شروع کرد اما فعالیت حرفه ای خود را در سال 1383 و در سن 16 سالگی زیرنظر سعید بوجار آرانی که آن زمان در اداره ارشاد اسلامی آران و بیدگل مشغول به کار بود و خود دستی بر آتش هنر داشت، آغاز کرد و به مدت 10 سال ادامه یافت.
از سال 1392 مهدی رعیتی هنر پرتره نگاری را به او آموخت و اینگونه فاطمه ...

[ مشاهده متن کامل "زندگی عاشقانه" هنرمند توان یاب کاشانی؛ روایتی از نقاشی ویژه "فاطمه حمامی" و اهدا به ستارگان فوتبالی خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم