بازی رومیزی سریال Black Mirror با نام Nosedive معرفی شد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
بازی رومیزی سریال Black Mirror با نام Nosedive معرفی شد
بازی رومیزی Nosedive که برپایه سریال Black Mirror در کمپانی اسمودی ساخته شده است به کاربران اجازه می دهد که به دوستان خود امتیاز دهند.

به تازگی یک بازی رومیزی از مجموعه Black Mirror با نام Nosedive معرفی شده که در واقع، برپایه یکی از قسمت های فصل سوم آن نام گذاری شده است. بازی مذکور قرار است شما را در دنیای این مجموعه ببرد و یک روند سرگرم کننده برای دوستان و خانواده کاربران به همراه داشته باشد. در جریان این بازی رومیزی کاربران می توانند با استفاده از موبایل های خود در قالب ستاره ها به دیگر کاربران امتیاز دهند. این امتیازات در واقع وضعیت اجتماعی کاربران، قابلیت های خریداری کردن و واجد شرایط بودن آنها برای رویدادها را نشان می دهد.
بازی مذکور در کمپانی اسمودی (Asmodee) ساخته شده است و کاربران را وادار می کند که با تصمیمات درست، امتیازات اجتماعی خود را افزایش دهند و به گفته سازندگان «یک زندگی بی نقص و کامل» را خلق کنند. بازیکنان با جمع آوری کردن کارت های Lifestyle می توانند اعتبار خود را در بازی بالا ببرند. گفتنی است که این موارد با اپلیکیشن همراه این بازی پیش می رود و در این راستا کاربران می توانند «XP زندگی» به دیگران اهدا کنند. در واقع کاربران دیگر با توجه به عملکرد و بخشندگی شما امتیازدهی می کنند.
با توجه به ...

[ مشاهده متن کامل بازی رومیزی سریال Black Mirror با نام Nosedive معرفی شد زومجی ]