fatf توطئه بزرگ آمریکا برای تحقیر ملت ایران است

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
حاجی بابایی گفت: cft و fatf توطئه بزرگ آمریکا برای تحقیر ملت ایران و تحریم اقتصاد ایران است و هر معاهده ای که با آمریکا انجام شده است، جز سختی و مشکلات، چیزی برای ما نداشته است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حمیدرضا حاجی بابایی ، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی ، در جمع مردم و راهپیمایان 22 بهمن شهر ایلام، گفت: امروز مسئولان با مردم یکپارچه به میدان آمده اند و خبرها حاکی از این است که امروز سطح پیوند رهبری و مردم به صورت گسترده به دنیا منتقل شده است.
وی، اظهار کرد: در 22 بهمن 1397 ملت ایران به تبعیت از پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) به دنبال حرکت عاشورایی خود به پاخاسته اند و یک بار دیگر مهر تائید بر نظام جمهوری اسلامی زدند، بزرگ ترین دستاورد انقلاب وجود مردم شرافتمندی است که در طول تاریخ اسلام، به مثل این مردم وجود نداشته است، مردمی که در تمامی سختی های در کنار انقلاب بودند و هشت سال دفاع مقدس را تحمل کردند و همه توطئه های که نظام سلطه علیه ملت داشت را با حضور خود خنثی کردند.
حاجی بابایی، خاطرنشان کرد: امروز دشمنی های آمریکا بازهم ادامه دارد و ملت بزرگ ایران در 22 بهمن، آمده اند که به آمریکا بگویند که ما پشت سر تاسوعا و عاشورا ایستاده ایم، پشت قرآن ایستاده ایم، پشت سر رهبری ایستاده ایم و از خون شهیدان دفاع می کنیم، تمام سختی ها را تحمیل کردند اما مردم شرافتمندانه پای انقلاب ایستاده اند.
وی، تصریح کرد: ملت ایران اسلامی، باوجود همه سختی ها و مشکلات پای انقلاب ایستاده اند و مردم بدانید که خون دل همه سختی ها و مشکلات شما با رهبری است، رهبر معظم انقلاب اسلامی، شب روز و به حال مردم دعا می کنند، رهبری که از جنس مردم است، رهبری که پیوند عمیق با مردم دارد و مانند مردم زندگی می کند و افتخار رهبری به همین است.
حاجی بابایی، بیان داشت: امروز هر آنچه مایه خیروبرکت است و همه پیروزی ها، امنیت و آزادسازی ...

[ مشاهده متن کامل fatf توطئه بزرگ آمریکا برای تحقیر ملت ایران است بسیج نیوز ]

آخرین اخبار استانها